Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem írtó cukik a...

Csak szerintem írtó cukik a kóreai srácok?

Figyelt kérdés
A BTS tagogból indultam ki.....De ahogy nézegettem más kóreaiakat azok is nagyon helyesek és cukik....Szerintetek?

2019. okt. 11. 07:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Minden buz.inak tetszenek. No para, nem lógsz ki a sorból.
2019. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudtommal lány vagyok🤔
2019. okt. 11. 08:35
 3/13 anonim ***** válasza:
5%
Igen, csak szerinted.
2019. okt. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is azok. :-)
2019. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Na most az koreai nem kóreai 😂😅 oke elnézem mert nekem is néha bele javított a telom 😂😂😂

Hát cukik? Igen azok mivel nem férfiak de nem is srácok... persze oke szerintem mindegyik amugy ugy normális lenne ha a cégek nem homoszexualizálják el a férfi szépséget igazából a legtöbb lánynak dél Koreában nem is az ilyen “virág fiúcska” jön be... csak ugye felkapottak sikeresek és penzesek igy... de ha megnézed a koreai színészeket mint ha ég és föld lenne a különbség! A cégek tényleg nagyon elrontják ott az embereket! 🤔😬 lehet hogy világhírű sztárok a bts tagjai de a munkahelyükön ők vannak a legalacsonyabb rangban/pozícióban mivel ők csak “idolok” azaz kutya-gazda szituáció van! Mert a cég vezérek azt mondjak hogy mostantól ti melegek lesztek mármint ténylegesen akkor ők megcsinálják! Ha azt mondjak nekik hogy nincs abszolut randi akkor nem lesz... ha azt mondjak rakd ki a fenekedet melleidet tevepatadat akkor az lesz (lanyok esetében pedig aztán a koreai öltözködés főleg a dekoltázsban rendkívül konzervatív!) de megteszik mert ők ott egy betanított kutyák!


De amugy a ázsiaiban csak lányok a jok 😂😂😅😀

2019. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy cukik, de gyereket ne akarjál tőlük, mert a gyereknek szörnyű lesz majd, ha se nem európai, se nem koreai.
2019. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ó IGEEEN ANNYIRA CUKIK A KÓÓÓÓREJAI SRÁCOK MAJD MEGHALOK ÉRTÜK HJAJJ SZERELMEIM <333

Érezd az iróniát. Egyre több ilyen tizenéves kislány van. Múltkor a buszon hallottam egy 12 évest nyáladzani a BTS-es fiúkák fotóira ráadásul elég hangosan, ami nagyon zavaró volt. Ez a koreai-mánia le fog csengeni nálad, ahogy mindenki másnál is. Persze lehet szeretni őket de ez az őrült rajongás abba fog maradni ha elkezdesz dolgozni, családot alapítani stb stb. Most még van időd ilyenekre

2019. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én jártam már Dél-Koreában és az átlag koreai nem úgy néz ki mint az idolok. Persze ha Seoulban jársz, azon belül is a Hongdae Streeten akkor láthatsz idol kinézetű embereket, de ezeken kívül teljesen átlagosak, nem mindegyik vékony és szép, sőt. Mondjuk eléggé megszállottak a smink használatával a lányok,tényleg még a 40-50 évesek se lépnek ki smink nélkül az utcára,ahogy azt tapasztaltam. Mindenesetre nem minden koreai helyes és cuki, átlagban a lányokat nem mondanm szépnek de ez ízlés kérdése
2019. okt. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolso na igen korrekt amit írtál de ez igy van minden országban mármint vannak szép emberek és nem (kevésbé) szép emberek

És igen a smink... ahogy én észrevettem ott a lányoknak még kevesebb önértékelésük van mint ide haza...!


Viszont a koreai baratnovel még mindig jobban jár az ember mint a koreai baráttal! Mindegyiküknek a mentalitásuk még a 3.vilagba ragadt le... kőkemény nemi szerepek és megkülönböztetések vannak!

Még férfiként a koreai baratnot te tudod kezelni mint nőként a koreai barátot...!

Arról nem is beszélve hogy 80-90%-uk úgymond alkoholista! A sok stressz miatt többet isznak egy évben mint az egész orosz birodalom...

(Ez hivatalos adat hogy del Koreában több alkohol kelt el mind Oroszországban!!!) te a koreai pasidnak nem parancsolhatsz neked kell minden egyes féle képen alkalmazkodnod! Nincs az hogy neked külön magán életed van meg egyebek! Meg egy rossz szavad sem lehet ha majd a családja hozzatok költözik majd...! Lehet külsőre olyanok mint a kisfiúk de a Korea társadalom sajnos rosszabb mint a magyar társadalom a szovjet Megszálás közben!


És már nem egy ilyen társadalom kutató főleg amerikaiak jutottak erre a néző pontra (mármint hogy a koreai társadalom mentalitás nagyon önpusztító!)

2019. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Nekem koreai a párom és amit itt néhányan írnak az röhejes..

Nem lehet magánéletem mert a párom egy koreai férfi??? Nálunk én hordom a nadrágot! Valóban nem minden egyes embert néz ki jól, de ha a számodra vonzóak az ázsiai vonások akkor másként látod az szépség ideált. A koreai férfiak foglalkoznak a bőrükkel. Bár sminket vagy csak 40%hord (alapozó) de a bőrápolást (maszkok, krémek, naptej) kb 80% használja.


És hogy a kérdésedre is válaszoljak. Igen cukik. És ha szeretnél beszélgetni irj üzit. (Én is szeretem a BTS-t)

2019. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!