Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segiteni?...

Tudnátok nekem segiteni? Olyan animét keresek amiben a főhös szinteket lép, fejlődik, skilleket sajátit el. Olyasmit keresek mint a Tate no Yuusha no Nariagari, csak nem megidézik hanem ott születik meg. Vagy reinkarnálodik.

Figyelt kérdés

2019. okt. 12. 11:28
 1/8 anonim válasza:
Tensei Shitara Slime Datta Ken
2019. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már láttam de azért köszi.
2019. okt. 13. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Inuyasha

Kimetsu no Yaiba

Soul Eater

2019. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ez kínai, és nem anime, hanem cgi, de én a Douluo Dalu-t imádom. És jé, kb. minden kritériumodnak megfelel. XD


Arról szól, hogy van egy klán, ami amolyan bérgyilkos szekta féle, és annak volt egy mondjuk úgy mellékági tagja a srác, ahol nem igazán tisztelték annak ellenére, hogy még a főágiak közt is zseninek számított volna. Aztán elkövette azt a hibát, hogy nem tudott parancsolni a tudásszomjának, és betört a klán titkos tudástárába, de végül kiderült, és ki akarták zárni a klánból. Neki viszont a klán volt a mindene, és mivel nem látott már értelmet az életben, öngyilkos lett. Ekkor újjászületett egy másik világban, viszont az emlékei megmaradtak, így az lett a célja, hogy az eredeti alapjaira létrehoz ott egy saját klánt, és újra naggyá teszi azt. Viszont ennek a világnak kicsit más a működése, ugyanis minden gyerek 6 éves korára felébreszt egy harci lelket, ami elég sokféle lehet. Lehet egy fegyver, eszköz(pl. egy kapa), lehet étel típusú, vagy akár egy növény, és ezek közül az egyik "legszánalmasabb" a kék-ezüst fű, ami a főszereplőnek jut. Azonban kiderül, hogy a srác 2 lélekkel született, a másik pedig egy kalapács, aminek képes a méretét és a tömegét változtatni, viszont ezt nem használhatja, mert akkor kiderülne, hogy ki az apja(abban a világban, ahol újjászületett). Ugyanis az apja az egyik legerősebb a világon. A top 3-ban benne van, csak ezt a srác eleinte még nem tudja. Visszatérve a harci lelkekre: A harcosok erejét szintekben mérik, mint az mmo-kban. A srác a lélek felébredésekor is 10-es szintű volt, szóval elég nagy előnnyel indult. Minden tizedik szintnél kell egy breakthrough, ami abból áll, hogy lélekszörnyekre vadásznak, és azoknak a lelkét nyelik el, ami egy gyűrűt alkot. Ha elnyeltek egy ilyen lelket, akkor tovább tudnak fejlődni 10 szintet. A lélekszörnyek ereje a korukból saccolható.

10 év körül fehér gyűrűt adnak

100 körül sárga gyűrűt

1.000 körül lila

10.000 körül fekete

100.000 körül vörös


Minden gyűrű ad valamilyen plusz képességet a harcos saját lelkéhez. A srác a növényét indák formájában tudja használni, amik később elnyelik egy mérges kígyó lelkét, amivel azt éri el, hogy az indái lebénítják az ellenfelét. Az indák miatt ő amolyan kontroll típusú lenne, tehát hogy megállítja/feltartja az ellenséget, viszont az előző életéből megmaradt megmaradt emlékei miatt egyes korábbi képességeit is tudja használni, illetve mivel bérgyilkos klánból származott, kitűnően ért a rejtett fegyverekhez, ami gyakran mérgezett is, szóval elég erősnek számít. Emellett a srác jó emberismerő is, és megtalálta magának a tökéletes mestert, aki bár maga nem erős, olyan tudással és kutatói múlttal rendelkezik, amit a srácon kívül senki nem ismer el. Szóval lényegében azzal, hogy a srác erőssé válik, hírnevet és tiszteletet szerez a mesterének is. A srácnak ezen kívül lesz egy fogadott testvére is(amit igazából inkább úgy kéne értelmezni, hogy örök-örök-örök-örök barátok), de aztán egymásba szeretnek.


Kicsit hosszúra sikerült, de ezt mindenképp érdemes elkezdeni. Indavideón fent van magyar felirattal is.

2019. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy a srác nem nyúlbéla, hanem az a fajta, aki törődik a barátaival, és alapvetően mindenkivel barátságos, viszont képes hidegvérrel megölni az ellenfelét, ha nem hagy más választást.
2019. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. okt. 18. 05:40
 7/8 anonim válasza:
Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou
2019. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem tudom hogy mikori a kérdés, és hogy ismered-e már de itt egy jó anime aminek a főszereplője egy új világban reinkarnálódik többet nem mondok, nem szeretnék spoilerezni. Az anime neve:Mushoku Tensei Isekai Ittara Honki Dasu

nekem nagyon tetszik csak az a baj hogy még csak 8 rész van kinnt belőle

2021. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!