Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sinsay vélemény és mennyire...

Sinsay vélemény és mennyire éri meg az árát?

Figyelt kérdés
Mennyire jó a sinsay minősége ? Mi a véleményetek ? Mi jó és mit nem érdemes ott vásárolni ? Nagyobb összeget szeretnek ott elkölteni ha megéri . És ha meg nem akkor hol vásároljak máshol ? Igazából felmentem a weboldalra és ott lattam hogy nagyon jók az árak . A H&M meg zara bershka azok nekem drágának tűnnek . Ahogy elnéztem a legtöbben iylen boltokban vásárolnak . A sinsayrol sokat nem hallottam de tetszenek a cuccok . Nincs nekem sok ruhám ezért szeretnek valami jót vásárolni . És nem olyan drágán .

2019. okt. 12. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig még csak egy nadrágom volt onnan, meg voltam elégedve vele, viszonylag sokáig bírta. Ha esetleg valami kérdésed még lenne, írok szívesen😊
2019. okt. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen erdekelne hogy milyen típusu farmer volt, elég sok fajta van ahogy elbnezegettem sok tetszik is köszönöm az előző válaszod 😊
2019. okt. 12. 20:31
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Jó minőségűek a ruhák, viszont a méretezése másképp van, mint pl. H&M-nél vagy Reservednél. Itt kisebb az S-es.
2019. okt. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég sok mindenem van onnan én eddig mindennel elégedett vagyok. A méretezés jo talán egy picit van nagyobra véve. Érts:S-es póló simán jó egy M-es lányra is. Az árukat mindenképp megerik mondjuk nem is drágák általában. Ha van valami kérdésed írj nyugodtan 😊😊
2020. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én eddig egyszer rendeltem onnan, de már úton van a második rendelésem is. A méretezés jó bár nekem amit nadrágot rendeltem egy kicsit lecsúszik, de nem vészes. Így én már csak olyat rendelek aminek van öv része. Szerintem megéri innen rendelni. Jó anyag, jó minőség.
2020. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Régen szerettem és sokat rendeltem tőlük viszont mostanában olyan csomagok jöttek amiknek nem volt minősége. Rendeltem egy pulcsit aminek olyan szinten ferde volt a varrasa hogy 2x atfordult a csuklomon. Rendelem egy farmert a bujtato kiszakad kb 1 hónap után és az anyag is eléggé megkopott pedig nem hordtam agyon. Ja és nagyon kiakadtam mivel múltkor 4k ért rendeltem egy ruhát tőlük 1x volt rajtam és a varrasa konkrétan kibomlott de vagy 4 helyen.
2020. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Barátnőim gyakran rendelnek és jó minőségüek nagyon.Én tegnap rendeltem először egy kabátot ,azt várom hogy lejöjjön valamelyik nap.Barátnőimnek kb 2 nap alatt kihozzák.Néztem ilyen unboxingokat és ott max az volt a probléma néhány ruhánál hogy a varrás elvolt csúszva,esetleg nem volt elég erős,épp ezért egy olyan kabátot választottam,hogy ne legyen rajta sok varrás.Viszont barátnőimnek a varrásokkal se voltak gondok.Már csak arra vagyok kiváncsi hogy jo méretet választottam e:)
2021. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
87%

Sziasztok!


Én kétszer rendeltem eddig a sinsayről, most jön majd a harmadik rendelésem, amit már őszintén megbántam azóta.


Amiket rendeltem toppok, pólók azok eddig mind jók, szeretem is őket, azonban amint valamelyiken rendes varrás van, az nagyon könnyen szétjön. Nincs normálisan megvarrva.

Amikor először véltem felfedezni egy lyukat a szövet nadrágom oldalán első mosás után, elvittem egy varrónőhöz. Most volt neki a második mosása, és megint szétjött egy helyen. Megint vihetem vissza és varrathatom meg az egészet, nehogy mégegyszer bárhol is szétjöjjön.

A szoknyámmal ugyanez a helyzet.


Az anyaguk tényleg nagyon jók, eddig nekem a méret is megfelelt és nagyon jól is állnak a ruhák, csak egyszerűen nem varrják meg őket rendesen.


Eddig egész szimpatikus üzletnek tűnt, most már valószínűleg nem fogok többet rendelni. Nevetséges, hogy állandóan vinnem kell a ruhámat varratni, és nem csak egy helyen, hanem az egészet újra varrni.


Szóval az én tanácsom és legőszintébb véleményem az az, hogy inkább rendeljetek máshonnan ruhát. :) A most érkező rendelésemben lesz farmernadrág is, kíváncsi vagyok az meddig fogja bírni!

2021. júl. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon gagyi és többet nem megyek oda vásárolni

Férfi vagyok

melegítő gatyák szétnyúlik a semmítől

lehet a varás

egyszerű pólok amikre nem panaszkodom

farmer meg 1 mosástól színét veszti

amelyik férfi társam olcsón akar pólót venni na ott nyugodtan vehet

minden mást ne

2022. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Lehet, hogy pár éve még jobb volt, mostanra eléggé gyatra minőségűek lettek a ruháik.

Tegnap és ma hurcoltam haza a cuccokat a csomagautomatából - egyáltalán nem vagyok megelégedve. Túl nagyok, az oldalon feltüntetett mérethez képest, vacak a varrásuk, az anyagminőség gyenge - azt hiszem, ez volt az első, és egyben az utolsó, hogy ettől a cégtől rendeltem.

márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!