Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek után bemehetek vásárolni...

Ezek után bemehetek vásárolni a Media Marktba?

Figyelt kérdés

Korábban egészen pontosan 2 évvel ezelőtt, részegen hirtelen nagy bulinak tűnt, meggondolatlanságból elloptam egy fülhallgatót, természetesen meglett a következménye.

Nagyon fiatal voltam, részeg azóta már teljesen más vagyok, viszont nem is mertem a közelébe sem menni ennek az üzletnek, viszont most elromlott itthon a hűtőnk és édesanyám engem kért meg, menjek el vele, meg amúgy sem szeretném, ha egyedül menne.

Lehet ebből bármilyen probléma vásárlás közben?

Akkor azt mondta a biztonsági őr, hogy ki vagyok onnan tiltva és nem mehetek be, mondjuk amúgy sem mentem volna...de így két év elteltével is lehet ebből gond?

Kérlek szépen valaszoljatok értelmesen, tényleg megbántam, ezen változtatni már nem tudok viszont tényleg fontos lenne .

Köszönöm szépen.


2019. okt. 12. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Az arcfelismero kamera rogton jelezni fogsz ahogy belepsz. Es nem csak ebben a mediamarktban hanem az osszesben.
2019. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Basszus... hát erre nem számítottam...:/
2019. okt. 12. 23:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincsen ott arcfelismerő kamera... Egy biztonsági ember nézi folyamatosan a kamerákat, neki van leadva egy fotó, hogy kik a gyanús személyek, akiket figyelnie kell. Ha észrevesz, követni fog a kamerákkal, hogy mit csinálsz, esetleg szól a biztonsági őrnek, hogy a kasszánál várjon és ellenőrizzen, hogy mindent kifizettél-e.
2019. okt. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ezzel foglalkoznak két év után is, hogy téged figyeljenek, hogy mikor mégy be megint? Túlbecsülöd a képességeiket!
2019. okt. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja nem dehogyis..., De semmi sem marad nyomtalanul és lehet csak az én bűntudatom, illetve szégyenem..., hogy ilyeneken gondolkodom... azért kérdeztem meg, mert nagyon kellemetlen lenne , ha bármi is történne, nem azt mondom, hogy velem szemben nem lenne jogos, de bármi is van, szeretném előre tudni.
2019. okt. 13. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!