Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miskolc Avason hogyan különöln...

Krómgyűrű kérdése:

Miskolc Avason hogyan különölnek el az ütemek?

Figyelt kérdés

Tehát van az 1,2 és 3-as ütem. Ezek mettől meddig tartanak, illetve melyik a legjobb hely lakhatásilag?

A környező helyelről mi a véleményetek (Ruzsinszőlő, Hejőcsaba)



2019. okt. 13. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

I-es ütem a Középszer utca és környéke, ez van a leglentebb a 3-as főút felé.

II-es ütem a Szentgyörgy utca két oldala

III-es ütem ezektől északabbra, a jezsuita gimitől felfelé

Az I-es reménytelenül ronda és zajos, a II-es ronda, zajos és proli hely, a III-as panellakótelephez képest egész vállalható.

Hejőcsaba: van falusias része meg van ronda ipartelep hangulatú

Ruzsinszőlő: passz, azt se tudtam, hogy lakik itt valaki, a google utcaképen elsőre egy elég csinos házat találtam egy ronda ipari tákolmánnyal szemben, egy forgalmas út mellett, egy lakótelep alatt. gondolom, úgy volt vele, inkább a telekáron spórol...

2019. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha környező helybe bármi belefér anyagilag, akkor a leglakhatóbb az Avas-Kelet városrész, ez az általában Avasként ismert Avas-Dél mellett van közvetlenül, Aulich, Perczel, Tampere lépcső, Derkovits, ezeket szokták hívni Miskolc rózsadombjának is. Az ingatlanárai az utóbbi években simán lenyomják a tapolcaiakat.
2019. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából gyakran járok arra dolgozni, csak szabadidőm hiánya miatt nem tudok időt szakítani arra, hogy "nézelődjek".

2019. okt. 13. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nézelődni úgy igazán nem is érdemes ezeken a részeken, arra Lillafüred meg Tapolca jó :)
2019. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!