Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Wattpadra kirakok egy...

Ha Wattpadra kirakok egy történetet utána az megjelenhet nyomtatott formátumú könyvben?

Figyelt kérdés
Van egy sztori, amin már dolgozom egy ideje (viszont még nincs kész), és nem tudom, hogy érdemes lenne e kiadni könyvben. Ezért gondolkodtam, hogy kiraknám Wattpadra, hogy megnézzem egyáltalán érdekli e az embereket. Viszont ha kiteszem utána még megjelenhet nyomtatásban?

2019. okt. 13. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megjelenni megjelenhet, az más kérdés, hogy semmi értelme kiadni, ha már netes formában, ingyen elérhető (teljes formában). Tölts fel rövid részleteket, aztán hátha olvassák az emberek. Azt viszont kétlem, hogy profitod származna a kiadásból, nagyon keveseknek sikerül csak, saját pénzén kiadatni meg baromi drága és nem kifizetődő neked.
2019. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
saját pénzen*
2019. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 EsztikeBEI válasza:
Nem, nem adhatják ki, mivel az sérti a szerzői jogot. De ha szeretnéd, és piszok gazdag vagy, és a választott kiadónak is tetszik a könyved, akkor saját pénzből is kiadathatod.
2020. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!