Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FACEBOOK nem enged regisztálni...

Feline kérdése:

FACEBOOK nem enged regisztálni, miért?

Figyelt kérdés
3 hete regisztrálni próbáltam a Facebook-ra,hogy felvegyem a kapcsolatot régi osztálytársaimmal. Odáig jutottam,hogy elküldtem a megerősítési kódot meg egy fotót...Azóta várom,hogy visszajelezzenek és elfogadják az adataimat.3 hete! Írtam nekik,semmi reakció.Most mi van? :O
2019. okt. 14. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Tőlem sosem kértek ilyet. Biztos jó helyre próbálsz regisztrálni?

Vagy lehet én vagyok hülye.

2019. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos.5 éve fent voltam,aztán lejelentkeztem.Most meg ilyen adatokat kérd tőlem.Nonszensz.
2019. okt. 14. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, megpróbálhatom megcsinálni neked, aztán megváltoztatod a jelszavad a végén, hátha úgy sikerül:D
2019. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ÖÖöö,szerintem a módszeremmel nem volt gond,elég egyszerű a regisztráció.

ráadásul ahhoz meg kéne adnom neked a személyes adataimet,annyit nem ér az egész :D

inkább az érdekel,hogy a "terrorfenyegetettség" miatt megváltoztatták-e a szűrést,vagy történt-e 5 év alatt olyasmi,amiről nem tudok?még a reklamációmra sem reagálnak...

2019. okt. 14. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak egy név meg email cím kell, nem?

Én nemrég regisztráltam írói álnéven, és 2 perc alatt megvolt, azóta is tudom használni:)

De megértem, persze!:D

Tudtommal nem változott semmi:D

2019. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még a személyi ig. számomat is kéri! :O
2019. okt. 17. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tudom mégis mi a fenét csinálsz:'D
2019. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!