Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlanátok kan kutyaneveket...

Ajánlanátok kan kutyaneveket (tacskónak)?

Figyelt kérdés

Rengeteg oldalt átböngésztem, magyart és külföldit egyaránt. 😥🙄🤔

Naptárt is nézegettem meg jópár gyik-es kérdést is.

Mégis arra gondoltam, hogy megkérdezlek én is benneteket. 🤗


Körülbelül fél év múlva lenne esedékes ez a dolog, mégis úgy érznem utána kell járnom ennek is, informálódni, gyűjtögetni, szerintem a névválasztás is ugyanolyan felelőssegteljes döntés, akácsak az, hogy eldöntöttem: kutyát szeretnék. 🐕🐶💕


Lenne azonban néhány támpontom, "kritériumom":


☆ Nem szeretnék túl angolosat/amerikaisat,mint például Max, Charlie, Cooper. Valahogy nem illene egy ilyesmi név az én világomba. :D


☆ Nem szeretnék túl tipikus (magyar) neveket adni neki, mint pl. Buksi, Morzsi, Picúr...


☆ Csak két szótagú legyen (hogy ugyebár könnyen megjegyezhesse).


Sokan mondták már, hogy ez úgy is akkor fog igazán eldőlni, ha már meglesz a kis csöppség, de én szeretnék mindenesetre erre is felkészülni, még ha végül totál más is lenne majd a kutyus neve.


Köszönöm annak, aki ad valami ötletet!!!



2019. okt. 15. 17:39
 1/6 mindentudó99 ***** válasza:
Hektor
2019. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk tacskó keverék volt. A játékossága miatt Dínó lett a neve. ( Kis dinka volt, de azt mégsem adhattuk neki!!!)
2019. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milti (Miltiá/adész), Milton, Domi(nik), Sólyom, Mirton, Mizó, Marek, Karesz, Rini (most fejlesztettem ki, de mondjuk hasonlít a rinocéroszra,nemtom, mennyire jó, de pl van Trini Lopez énekes:)), Alfi (Alfréd, Alfonz), Amil (ezt most fejlesztettem ki, olyan,mint az Emil, ami fiú név,mert az Emília a lány, és az Aurél, Aurélia fiú/lány
2019. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Marszel, Ton, Toni, Todi
2019. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Károly, Nemár , Borzas , Lábas , Hajni , Memet , Mancs , Hitler , Sztálin , Szultán , Kóbor , Gyilkos , Bòvi , Jaki , Fürge , Paskó , Nyüfi / Glüfi , Cenge , Csöpi :D
2019. okt. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valamint Tappancs , Bátor ès Sanyi :)
2019. okt. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!