Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Valaki segítsen!

Mit tegyek? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Egyik este olyan dolgot tudtam meg a páromtól amit senki nem szeretne át élni soha! A nemi erőszak.. pár hete elment a párom egy koncertre a barátnőjével és annak párjával, (én nem mentem velük mert nem szeretem az ilyeneket) ittak, buliztak, táncoltak stb.. ez után elmentek a barátnőjéhez aludni. (1 szobában aludtak ) Mesélte a párom.. arra ébredt éjszaka hogy a barátnőjének a pasija ott fekszik mellette, a nadrágját félig lehúzta és a bugyiját húzta le épp és dörgölte neki a hímvesszőjét... aztán abbahgyta mert megmozdult a párom.. ki ment a szobából és később vissza ment de akkor a barátnőjéhez feküdt.a páromnak csak reggel esett le mikor a pasas elment a háta mögött és hozzá simult hogy mi történt az éjjel.. teljesen sokkot kapott haza ment azonnal és csak sírt.. én persze nem tudtam erről semmit mert dolgoztam.. csak most merte el mondani de nem tudom mit csináljak! Legszívesebben élve megkínoznám a pasast, agynvernm de kérte a párom hogy ne csináljak semmit.. Nem tudok tétlenül ülni ez fölött és elfelejteni nem az a típus vagyok.. a rendőrségi dolgokban nem vagyok jártas hogy ezzel tudnak-e valamit kezdeni mert erőszak nem volt csak majdnem... kérlek valaki segítsen mit tegyek????!!!

2019. okt. 16. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hozzáér valakihez a pénisze, az maximum szexuális zaklatás, de erőszakhoz ez kevés. Mi van, ha csak részeg/bódult/fáradt/zavart/stb. volt és összekeverte őket? Majd rögtön abba is hagyta, mikor rájött a tévedésre. Még kellene együtt beszélni és tisztázni, ahelyett hogy fel vagytok zaklatva.
2019. okt. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Én ott hagytam abba az aggódást, amikor a barátnődék hótrészegen, hárman aludtak egy ágyban. Szerinted ő mindent jól csinált?
2019. okt. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Zavart vagy bódult ugyan nem volt. Sosem bírta ki hogy ne érjen hozzá mindig kereste az alkalmat hogyan érhetne hozzá a párja mellett is. Nem 1 ágyban aludtak hanem 1 szobában nrm ugyanaz!! A párom a kis 1 személyes ágyon aludt egyedül! A barátnője meg a párjával a nagy ágyon.
2019. okt. 16. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Tartsál mesedélutánt a közös barátnőtöknek.
2019. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Synesztro ***** válasza:
Az a minimum, hogy a csaj pasiját kérdőre vonnám, valamint a barátnőjét is meginterjúvolnám a történtekről, hogy neki mi a véleménye erről:S
2019. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemi erőszak? Atom részegnek kellett lennie a barátnődnek ha ennyire emlékszik. Ő is ludas a dologban.
2019. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!