Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan értelmezzem ezt?...

Hogyan értelmezzem ezt? (Fiú-lány barátság)

Figyelt kérdés

Nemrégiben összebarátkoztam egy fiúval,akivel egy bentlakásban lakom.Azt hittem,udvarolni akar nekem. Mindenki ezt hitte, mert szinte egész nap együtt lógtunk,ölelkeztünk.stb.Miután elmondtam neki, h én kedvelem őt ,azt válaszolta,h ő nem akarja,hogy félreèrtsem,mert úgy néz rám,mint egy nagyon jó barátra. Ezután megbeszéltük,h nem járkálunk át egymáshoz,meg hasonlók.Csak írunk. Alig telt el egy hét,megint ugyanott vagyunk. Egész nap együtt.Ugyanùgy megèrint,amikor teheti,vagy még többször is.Ugyanúgy legekszik az ágyamba,mint azelőtt,miközben beszélünk.Mostmár vannak kétèrtelmű megjegyzései is.Ha kiöltözöm, elismerően megdicsér. Képeket küld magáról. Mit értsek ez alatt? Tényleg nem jelentenek ezek semmit? Az arckifejezése,mikor velem van?A szivatásai? Hogy ellenszenves neki az előző barátom? Nem jelentenek semmit?

(2 hete szakított az előző barátnőjével)



2019. okt. 18. 23:58
 1/1 anonim válasza:
szerintem amikor szakított a barátnőjével, akkor még nem állt készen egy új kapcsolatra, de most már készen áll rá, és ezért adja a "jeleket". Legalábbis szerintem, de nem biztos. Azért remélem segítettem :)
2019. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!