Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet ma nomád módon élni...

Hol lehet ma nomád módon élni egy berendezett furgonban, úgy hogy ne zaklassanak?

Figyelt kérdés

És itt most nem a kötelezö biztositásra, meg a szemét eltakaritásra gondolok, mert ezeket megoldja az ember, hanem konkrétan az alvásra, hogy ne függjek egy kempingtől mondjuk, elvéve ezzel az egész nomád feelingjét..


Mondok egy példát:


Megállok egy tópartnál, ahol nincs senki, kiszállok, úszom egyet, majd visszamegyek a kocsiba aludni, anélkül hogy "Jó estét" kívánna egy rendőr, vagy hogy attol kelljen rettegni mikor jön..


Van még ilyen fajta szabadság egyáltalán?



2019. okt. 20. 02:11
1 2
 1/14 mindentudó99 ***** válasza:
Van 8gen. Persze nem valami magántónàl. De pl leparkolsz a Dunaparton ott töltheted az életed
2019. okt. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
A saját telkeden.
2019. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi első! Második, ahogy írtam is, itt a nomád élet kialakítása lenne a fontos! :)


De lehet ez akár európa, vagy a világ bármely területén!


Gondolom a legtöbb tengerparton sem lehet aludni már, vagy igen?

2019. okt. 20. 10:59
 4/14 anonim ***** válasza:

kettes vagyok


A válaszom tartalmazza mindazt, amit tudni akartál. Természetesen nagy méretű saját telek kell hozzá, de gondolom, ez egyértelmű.

2019. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kettes, és utolsó, értelmezd a NOMÁD szót..


Majd ez után a kérdést is..

2019. okt. 20. 17:33
 6/14 A kérdező kommentje:

Kis segítség hozzá:

[link]


De szerintem elég egyértelmű volt a kérdés, hogy nem a telken/kempingben furgonban élésről kérdeztem.. :D

2019. okt. 20. 17:36
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szinte sehol.


Egy elhagyott részen álldogáló járműre valaki felfigyel. Rendőr, mezőőr, polgárőr, halőr, cigók,...

Sok elhagyott helyre be sem mehetsz benzinüzemű járművel.

2019. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És például a szemét eltakarítása részt hogy oldod meg?
2019. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ahogy az emberek megoldották több ezer éven keresztül is kemping nélkül..

Vannak amúgy helyek, ahol lehet üriteni a wc t, meg lerakni a szemetet, pont ezért gondoltam hogy ha már ilyenekkel szaladgál az ember, legalább aludni tudjon bárhol a mobil otthonába..amerikába pl majdnem minden benzinkuton van ilyen üritési lehetöség..


Máskülönben mi értelme az egésznek?

Ha kempingezni szeretnék elmegyek egy kempingbe! :)


Szerintem a mobil lakás lényege, az lenne hogy nem vagy helyhez kötve..


Kb mint a csiga, de ugylátszik az embereknél bonyolultabb ez! :)

2019. okt. 21. 13:41
 10/14 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy vannak ilyen hobbi emberkék, hogy a telkükröl elgurulnak egy kempingbe, és ennyi, de ez nem nomád élet, azért is tettem fel a kérdést ugy ahogy! :)


Én albérlet helyett gondolkodtam ezen az opción..

2019. okt. 21. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!