Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dohánylevél áztatásáról...

Dohánylevél áztatásáról vélemények?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy hatásos gyomirtónak ha a dohánylevelet 2-3 napig kiáztatjuk bizonyos fokon és a lével permetezzük le a gyomot,kiöli.

Viszont egy másik cikkben azt írták jobb ha nem tartunk otthol ilyesmit mert mérgező ha valaki megissza. Vannak kisgyetmekeim,nyilván nem a konyhában tárolnám. Nem tudom elkészítsem e.

Arra gondoltam kipróbálom és annyit készítenék amit el is használok nehogy bajuk legyen ha megtalálják. Hogyan készítsem el? Hány db levél mennyi vízhez illetve kell-e alkohol? Ha igen mennyi és milyen? Frissen szedett zöld dohány levélböl vahy jó a kiszárított is?

Ti próbáltátok már? Köszi a segítséget. Bocsi a hosszu sorokért.


2019. okt. 22. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:

2-3 szál cigi kb 1 liter vízbe áztatva 2 napig aztán lehet spriccelni a növényeket.

Eddig bevált és meg a szúnyog sem szereti.

2019. okt. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!