Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Google support, fiók helyreáll...

Google support, fiók helyreállítás, hogyan?

Figyelt kérdés

A napokban megpróbáltam bejelentkezni egy régi google fiókomba ami számomra nagyon fontos lenne, tudom a fiók email címét és a hozzá tartozó jelszót is, de ennek ellenére sem enged bejelentkezni, miután megkapom emailben a kódot kitöltöm az összes adatot, egy kódot akar küldeni egy általam megadott régi telefonszámra, amihez sajnos már nem férek hozzá mivel évek óta másik számom van. Ha arra kattintok hogy "Nincs nálam a telefonom" akkor egy olyan üzenettel találom szemben magam hogy "Köszönjük annak megerősítését, hogy hozzá tud férni a megadott kapcsolattartási e-mail-címhez.

A Google sajnos nem tudta ellenőrizni, hogy Öné-e a következő azonosító:..." A súgóban nem találtam segítséget kimondottan erre a problémára, és semmilyen kapcsolat sincs megadva. Esetleg nem tudja valaki hogyan lehetne felvenni egy munkatársukkal a kapcsolatot, vagy hogyan lehet megoldani ezt a problémát?



2019. okt. 24. 21:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!