Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Őrült lennék ha újra akarnám...

Őrült lennék ha újra akarnám járni az általános iskolát?

Figyelt kérdés
Gyerekként nehezen ment a tanulás diszlekszia diszgráfia diszkalkulia tanulási nehézségek miatt. Fel voltam mentve matekból meg idegen nyelvből, most így utólag bánom mert sok minden kimaradt a tanulmányaimbol meg gyerekként túl lazán vettem az iskolát. Vannak elmaradásaim, ez a mostani életemre is kihat. Arra gondoltam mi lenne ha újra járnám az egészet, s matekból is tiszta lappal indulnék, őrültség lenne?
2019. okt. 27. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre szerintem nincs lehetőséged, főleg Magyarországon, ha valami nem megy, járj el különórákra magántanárhoz, nem szégyen akárhány éves vagy, igaz pénzbe, kerül, de ez az ára annak, hogy nemtörődöm voltál általános iskolában
2019. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De van egy hely amit ismerek, felnőttek általános iskolája és gimnáziuma
2019. okt. 27. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Regresszió.

Az elmaradás pótlásához lehet iskolába járni, de nem általános iskolába.

2019. okt. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!