Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik az alvás legfőbb jelei?

Mik az alvás legfőbb jelei?

Figyelt kérdés

Jó tudom, ez így elég hülye kérdés.

De én arra vagyok kíváncsi hogy honnan lehet tudni hogy valaki tényleg alszike vagy csak bekamuzza. Mert például a horkolást is belehet kamuzni.


Másik kérdésem pedig az lenne hogyha kinyitja a szemét az elvileg alvó személy akkor az már ébrén van? (De csak egy pillanatra nyitja ki a szemét)


Utolsó kérdésem pedig az lenne hogyha az alvó személynek például a kezét arréb rakom akkor arra felkelle? Mi határozza meg hogy felkell-e ha én hozzá nyúlok a testéhez?


Tudom ez így elsőre talán elég furcsának tűnik de most valamiért elkezdett érdekelni ez az egész alvás cucc.



2019. okt. 28. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előre szólok, az alvó húgodat fogdosni bűncselekmény!
2019. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki alszik, akkor megváltozik a lègzése. Még ha tudatosan szabályosan odafigyelve vette a levegőt előtte, akkor is van különbség. Ha valakivel egy szobában alszol, meghallod egy idő után.
2019. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyugalom. Nem vagyok pedo :D
2019. okt. 28. 15:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából csak annyi hogy mivel nincs olyan nagy házunk emiatt egy én meg tesom egy nagyágyban alszunk. És amikor éjszaka felkellek és a keze vagy a lába ez én térfelemen van akkor mindig átlököm vissza a saját oldalára de emiatt nem akarom hogy felébredjen.
2019. okt. 28. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!