Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitévő legyek most? Létszám...

Mitévő legyek most? Létszám leépítés.

Figyelt kérdés
4 hónapja voltam a cégnél, betanított munkás. 2 napja elküldtek létszám leépités indokkal. Tisztességesen végeztem a munkámat , amikor tudtam túloráztam , bevallom nem túl sokat de egy hónapban kijött kb 5 napom amin túloráztam. (Ált. 10-12 órázás). Nem tudom mit tegyek.. itt Baranya-Tolna megyében semmi munkahely , ahol alkalmaznának , főleg ilyen fiatalon. Van szakmám , nem abban dolgoztam , nem is szeretnék (nem is tudnék). Komolyan nem tudom milyen munkahelyre menjek.. lassan bárhova elmennék még az igényeimet is leadnám , mint pl a fizetés, ami eddig sem volt túl sok de legalább volt (minimálbér). Mit csináljak? Vagy valaki valami hasznos tanács? 18 éves vagyok , férfi.

2019. okt. 28. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 18 éves "férfi" vagy (ez ugyanis még böven a fiú kategória, nem férfi) és betanított munkákra vagy csak jó, akkor az azt jelenti, hogy semmilyen ve´geezttséged sincs , ezen kell változtatni!

Tanulj legalább valami szakmát meg szerezz érettségit, akkir jóval több esélyed lesz munkára.

2019. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van szakmám barátom, és mint láttad , leirtam hogy nem szeretnék , s nem is tudok benne dolgozni (mert nem ment). Az hogy fiú, vagy férfi vagyok szerintem eldönthetem .
2019. okt. 28. 15:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és betanított munkás voltam egy másik szakmában, éppen csak ezért voltam betanított munkás, nem szalag mellett álltam meg hasonlók.
2019. okt. 28. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Sereg? Posta? Nagy boltok? Őrség?
2019. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mindentudó99 ***** válasza:
Akkor munkasszállós melóhely.
2019. okt. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!