Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy tovabb lepjek?

Mit tegyek hogy tovabb lepjek?

Figyelt kérdés

Megeroszakolt egy olyan embert akit ismertem es biztam benne annyira hogy nem tenne ilyet. Flortolgetett velem regebben is de mindig tudtara adtam hogy nem. Ennek ellenere leitatott ami tudom hogy az en hibam, mondhattam volna nemet is de nem tettem. Es megtortent a baj. Kivagott poloban voltam nagyon kihivoan oltoztem fel egy baratnom szulinapja volt. Tisztan emlekszem ra hogy azt is mondtam hogy ne mert csak ennyit voltam kepes kinyogni. Mar csak arra emlekszem hogy nem volt rajtam ruha es amikor probaltam felvenni nem hagyta.

Ez juliusban tortent es ugy erzem nagyon nehez errol beszelnem, mert tisztaban vagyok vele hogy nagyon sok fele keppen elkerulhettem volna ezt a szituaciot. Vele vesztettem el a szuzessegem es rettento nagy buntudatot erzek. Mindig tartottam magam mert nekem ez egy szent dolog volt pedig 18 eves lettem nyaron. Meg vagyok gyozodve arrol hogy ezt erdemeltem amiert nem tudok normalisan feloltozni imadom a pulcsikat miert nem vettem fel a kedvenc pulcsim peldaul, vagy eppen miert alltam le vele beszelgetni eletemben nem beszelgettem 10percnel tovabb vele es akkor is csak az idojarasrol vagy eppen flortolni probalt. Mindenki aki ott volt tudja hogy lefekudtem vele. Ez a legrosszabb. Mindenki azt gondolja hogy konnyu veru alszent vagyok es lehet igazuk is van. Annyi mindent csinalhattam volna maskepp de nem tettem es most fizetem az arat. Lesz ez jobb? Lesz majd hogy nem villan fel az arca elottem akarhanyszor valami miatt eszembe jut az az este? Lesz olyan hogy ha megerzek egy illatot nem lesz hanyingerem mert tudom hogy o is azt a parfumot hasznalja? Lesz olyan hogy nyiltan tudok errol beszelni a baratnommel vagy akar a csaladommal? Tovabb tudok lepni? Mit csinaljak hogy ne halljam a hangjat minden egyes alkalommal amikor probalok aludni?



2019. okt. 28. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Esti mese.
2019. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Amennyiben lefogott mert tiltakoztál megfenyegetett stb fel kellett volna akkor jelenteni .
2019. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A sokktol es a kello mennyisegu alkoholtol a tiltakozas csak egy elharapott “ne” volt amit fix hallott viszon a ruhamat nem en vettem le es felvenni sem hagyta lefogni viszont nem volt szukseges abban az allapotomban amit szegyenlek is. Rendorsegi ugyet nem csinalnek szivesen belole mert mint mar mondtam ismerem, nem tennem ezt vele es en is ludas vagyok sajnos ebben a helyzetben raadasul tudom hogy megy ez az egesz kivizsgalas es nincs ahhoz lelkierom hogy szazszor elmondjam reszletesen es meg le is irjam aztan a szemebe nezzek. Csak felejteni vagy tovabblepni szeretnek...
2019. okt. 28. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Ez szörnyű, hogy ilyesmit kellett átélned.

Együtt érzek veled.


Amit én tudok, az a NANE, a nők a nőkért, az erőszak ellen szervezet. De van a Patent Egyesület is:


[link]


Valószínűleg szaksegítségre is lesz szükséged, pszichológus, vagy pszichiáter formájában.


Bárhogy is: nézd meg a linket, azon több lehetőség is van, ahol közvetlen tanácsokat tudnak adni ilyen esetekre, és segítenek a továbblépésben.

2019. okt. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
13 évvel ezelőtt erőszakolt meg apám barátja én is szűz voltam... Megtanulsz vele együtt élni, de jobb nem lesz... 10 évre rá volt az "első" szexuális kapcsolatom a mostani férjemmel, de még neki se mondtam el... Örökre nyoma marad... (nem olyan erőssen mint most... Emiatt nem is kell hogy szar életed legyen... Azóta a mai napig nem megyek egyedül sehova sokkal óvatosabb vagyok de ez nem is baj) idő idő idő és sok sok munka ami eltereli a figyelmed... De sikerülni fog! Kitartást!
2019. nov. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden attok fugg hogy fogod fel.

Ne ragodj ezen.

Tudd h ki vagy.

Tudd milyen nagy ertek vagy.

Tudod nem.ez minosit teged h mi tortent a.multban.

Orulj h elsz es nem lett.nagyobb baj.

Tudod.mi a lényeg?

Az hogy felallj, es ha mersz egy lepest ellépni ettol a dologtol, azaz tovabblepni mintha mi sem tortent volna akkor te.nyertél.

En pl. az eskuvomet, naszejszakat nem ugy eltem meg ahogy almodtam volna. Nem volt.jo.

De

eldontottem h nekem a jovom a lenyeg.

Tudd te is h a jovod a lenyeg ,es ami a.legfontosabb:: Ne kovess el ilyen hibakat tobbe, azaz ne flortõlj , tudd h.a ferfiak ha.flortolnek mindig akarnak vmit es ne tedd. Ha ezt megtanulod nagyon szerencses csajszi vagy.

Es még 1dolog. Keresd Isten országát h az igazi boldogsagot megtalald

2020. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném a tudtodra adni, hogy nem a te hibád volt.

Elkerülhetted volna , hogyha óvatosabb vagy? Valószínűleg igen. Ez azt jelenti hogy a te hibád volt? Nem. Egyáltalán nem.

Ha valakit egy éjszakai séta során leszúrnak,elrabolnak az az áldozat hibája? Csakmert nem volt elég "óvatos" , vagy nem futott elég gyorsan? Persze hogy nem.

Amit tett az a pontos definíciója a nemi erőszaknak. Nem tudtál hozzájárulni, és tudta is hogy nem akarod.

A te döntésed hogy hogyan tovább, de tudnod kell hogy nem a te hibád volt.

2020. ápr. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!