Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos 10-ig ki kell költöznöm az albérletből mert gondok vannak tulaj családi állapotával és vissza kell mennie a lakásába. Ilyen rövid idő alatt nem tudok találni albérletet és most úgy tűnik hogy az autómban kell “laknom”. 10.-én vissza kapom a kauciót de még úgy sem futja egy másik albérletre mert én eddig 35+ rezsivel fizettem de ilyen árban már nincs. 60 ezer alatt nincs albérlet közel 200 ezret meg nem tudok kifizetni. Szerintetek mi a megoldás? Nincs olyan haverom akihez mehetnék, anyumhoz nem tudok és nem is szeretnék mert így is sokan vannak. Félek hogy ha megtudja a főnököm hogy az autómban élek, kirúg. Teljesen tanácstalan vagyok.


21/F


2019. okt. 28. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne tudja meg a főnök , fizess a havernak tisztázzatok le a dolgot .
2019. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit fizessek?
2019. okt. 28. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Munkásszálló?
2019. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is munkásszálló lenne a megoldás, még ha netán átmenetileg is.

Pl.:

[link]

2019. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!