Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék venni/rendelni...

Hol tudnék venni/rendelni megbízható helyről szerelem lakatot? Ahol még gravíroznak is rá és nem olyan drága

Figyelt kérdés

Keresgéltem már a neten, de eddig nem találtam nagyon olyan oldalt, ami ne lenne túl drága, vagy ha találtam is, akkor annál alig voltak visszajelzések a termékről:( Max 3500-4000ft értékben gondoltam a lakatot, megbízható helyről szeretném, ahol tényleg olyan minőségben kapom, mint ahogy azt hirdetik.

Akik már rendeltek, vagy tudnak ilyen oldalt, annak megköszönnék egy linket, vagy ha láttak valamelyik budapesti üzletben



2019. okt. 29. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Hihetetlen hogy már ilyen hülyeséget is kitaláltak hogy szerelem lakat biznisz veszel egy normál lakatot és valahol bele gravíroztatod amit szeretnél. Hidd el olcsóbban ki jössz.

Ahonnan úgymond a “szerelem”lakatot rendeled ott is ezt csináljak csak rámondjak h szerelem lakat +2000Ft és amugy sem egy lakat teszi tartóssá a kapcsolatod

2019. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Tudom, hogy nem egy lakat teszi tartóssá a kapcsolatot, ezt csak jelképes ajándéknak szántam ^^
2019. okt. 29. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!