Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » OTP szepkartyaval lehetseges?

Hagyma9110 kérdése:

OTP szepkartyaval lehetseges?

Figyelt kérdés
Otp szep kartya penzen lehet eliquidet vasarolni?

2019. okt. 29. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Nem hiszem.

Vendéglátás alszámla - éttermek

Szabadidő, rekreáció - spa, kondi stb..

Szálláshely meg magától értetődő

2019. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom csak hátha. Ózdon van sportdirecthez hasonló bolt es mind 3 alszámlárol lehet rendelni cipőt meg ilyeneket. Gondoltam akkor mar csak csak lehet qliquidet is :D
2019. okt. 29. 15:07
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
#1 Ez elméletben így van de gyakorlatban nagy a kereslet hogy bármire fel tudd használni ezeket a kártyákat. Márpedig a keresletet ki is elégítik. Én pl vendéglátás számláról költök èlelmiszer boltban. De vettem vendéglátásra már horgászbotot vagy halradart is. Legutoljára 20 kiló epres és vaniliás etetőanyagot a pecához.
2019. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mindenttudo99

Meglehetne tudni hogy melyik horgaszbolt fogadja el az szepkartyat ha szabadkerdezni?:) erdekelne

2019. okt. 29. 15:44
 5/6 mindentudó99 ***** válasza:
Az amit mondtam már sajnos nem. Biztos lebuktak. Egyébként a kecskeméti Megapeca horgászáruház volt. Etetőanyagot és apróságokat pediga Préri horgásztónàl vásároltam. A büféjük egyben van a horgászboltjukkal. A büfére lehúzzák a kártyát. De szerintem ez bárhol megjátszható más tavaknál is ahol ilyen szolgáltatások vannak. Egyébként facebookos horgászcsoportokban erdemes érdeklődni. Maskor én is érdeklődtem Budapesten is volt valami hely.
2019. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben koszonom!:)
2019. okt. 29. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!