Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud magyar! Felirattal...

Valaki tud magyar! Felirattal Koreai drámát ajánlani?

Figyelt kérdés

2019. okt. 30. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
I'm not a robot
2019. okt. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt már láttam de köszi
2019. nov. 1. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha le töltöd a "Viki" nevű alkalmazást, akkor ott nagyon sok koreai/kínai/japán/thai drámát találsz és van egy pár, ami magyar felíratos. De ha rá nyomsz az adott sorozatra, akkor az epizódoknál ott van hogy hány %-rá van lefordítva. [Pl: 100% Hun] de mielőtt neki kezdesz, pörgesd az utolsó epizodhoz, mert lehet hogy az már nincs le fordítva. [pl: 34% Hun]

Egyébként amit tudok ajánlani:

Do Bong Soon a kemény csaj

Love in trouble

Heirs

Pinocchio

A csoda

2019. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem muszáj letölteni a Viki alkalmazást, online gépről is lehet nézni, a viki.com-on. Bár ennek az oldalnak a hátránya, hogy tízpercenként megszakítja a sorozatot 3-4 totál idegesítő és brutál hangos reklámmal. Kivéve, ha VikiPass-os vagy, vagyis regisztrálsz és fizetsz, akkor reklámmentességet kapsz.


Én inkább a sorozatbarátot ajánlom, oda meghívóval lehet regisztrálni. Ha nincs ott fiókod, szívesen küldök meghívót, ha privàtban elküldöd az email címed.


Felsorolok pár sorozatot, amik nekem nagyon tetszettek, ezek közt mindenféle műfajú és témájú sori akad, a felsorolás mindenféle tematikát nélkülöz:

You're beautiful

Good doctor

100 years my prince

Descendants of the Sun

Bridal Mask

Kill me, heal me

Are you human too?

Mr. Sunshine

Romance is a bonus book

Pinocchio

School2013

Goblin

Touch your heart

Legend of the Blue Sea

Hwarang

Moon lovers

What's wrong with Secratary Kim?

Memories of the Alhambra

Search:WWW

Hotel Del Luna

Rookie Historian Goo Hae Ryung

2019. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Amiket leírtatok mindent tudok. Csak olyan nehéz találni magyar feliratosat a vikin. Amúgy én is ott nézem a sorozatokat
2019. nov. 3. 22:48
 6/7 anonim válasza:
Ha vikin valaki elkezdte már a magyar fordítást, vagy esetleg van magyar moderátor az adott sorozatnál, nyugodtan írj neki privátban, hogy kapja össze magát, ha egyszer elvállalta a fordítást, mert így más már nem tud azon a sorozaton dolgozni.
2020. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sorozatbaráton is érdemes keresgélni.
2020. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!