Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki megírná h melyik...

Valaki megírná h melyik manga/manhua/manhwa ez? (yaoi)

Figyelt kérdés

Már régebben olvastam és nem emlékszek a címére, de a sztori valami ilyesmi volt:


Volt egy rendőr és úgy szerzett sebhelyet a homlokára, hogy valami huligán vagy mittom én hozzá akart vágni egy üveget de nem jött pontosan össze (nem biztos h így történt). Aztán olyanra is emlékszek hogy amikor már nem dolgozott rendőrként, akkor valami boltja volt, és az arra járőröző új fiatal rendőrök között volt egy srác, aki csak miatta lett rendőr (de régebben ő is huligán volt talán?).


na innentől nem nagyon emlékszek túl sok mindenre, de a srác volt a seme és az emberünk meg az uke (?). Meg a srácnak is lett asszem ugyan úgy a homlokán sebhely, szintén üveg miatt, és talán az ilyen boltos genyó lehetett ahol történt.



2019. okt. 31. 03:14
 1/1 anonim válasza:
Ha egyet tippelhetek, akkor ez a Boku no Omawarisan volt. Már a leírásból is nagyon az rémlett, de nem emlékeztem rá, hogy tényleg történt e ilyen baleset a két karakterrel így nem mertem elsőnek beírni csak miután beleolvastam. :)
2019. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!