Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek akik hallották a...

Szerintetek akik hallották a témáról tényleg létezik ez az úgynevezett scp security containt protect vagy csak egy kamu a többi alannyal együtt?

Figyelt kérdés

Csak nem rég fedeztem fel a témát és ezt még nem sikerült eldönteni mert ha kamu akkor le állok vele az olvasásával kérem

csak azok válaszoljanak akik értik miről beszélek.



2019. okt. 31. 19:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam secure containt protect.
2019. okt. 31. 19:55
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"The SCP Foundation is a fictional organization documented by the web-based collaborative-fiction project of the same name."


Elég egyértelműen fogalmaz az enciklopédia, egy mondaton belül kétszer is leírja, hogy FIKCIÓ.

2019. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha fikció akkor miért cenzúrázzák el a neveket és a dátumot és pár infót egyes oldalakon?
2019. okt. 31. 20:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez része a "játéknak". Az idézet a Wikipédiából van, ott nem írnak hülyeséget.
2019. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A wikipédiát bárki szerkesztheti, a leghiteltelenebb forrás, azonban kérdező, el kell szomorítsalak, ebben igazat ír.
2019. nov. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárki szerkesztheti, ugyanakkor moderálva van és a vandalizmust is eltüntetik. Hülyeséget meg fals információt nem igazán tudsz beültetni oda, mert ellenőrzik a cikkeket és eltávolítják azt az információt ami nincs alátámasztva (de minimum flaggelik, hogy alapozatlan az állítás).
2019. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2019. nov. 18. 19:46
 8/9 anonim válasza:
100%

Már több, mint 2 éve foglalkozok a témával, 280 oldalas könyvet is írtam róla (jelenleg formázás alatt van Wordben)

Az SCP-k többsége fikció, valóban, viszont egy-két SCP létezhet kissé más formában pl SCP-343

2019. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
37%
Szerintem ha valamit nagyon tagadnak akkor van valami igaz is benne. pl.: 51-es körzetnél is így volt, hogy tagadták hogy létezne aztán csak kinyögték hogy van ilyen körzet. Valószínűleg létezik ilyen szervezet ha nem pontosan ugyan ilyen, de csak nem akarnak pánikot kelteni. Gondolj bele mekkora pánik lenne ha kiderülne hogy ezek a szörnyek léteznek és bármelyik pillanatban kitörhetnek és megölhetnek mindenkit.
2020. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!