Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mitt tenétek ebben a...

Ti mitt tenétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy lányal 29 én 32 , belementünk egy barát plus extrakba

a dolog, 6 honapig jol müködöt ,hullámzot , volt érzelem és szerelem három honapig utána már nem , együt progiztunk, kirándultunk nyaraltunk, adtudtunk egmásnak ajándékot, hol összevesztünk hol kibékültünk

Most Oktoberben , az elején még együt aludtunk sexeltünk, de utána ö valami modon, titkolodzot , és háritot nem mesélt már ugy ahogy régen, nem közelitet, persze sok meloja volt stb , talált egy másik lekitársat és avval folytat ami nem gond, inkább probáltam elmondani neki hogy a problémám az, hogy tikolodzot erre kiakadt és nagyon össze vesztünk,én azért akkadtam ki mert megbeszélzük nem titkolodzunk ez után le letiltot , emailezünk, én probátam lekileg támadni hogy éreze milyen amikor lekileg bántják a másikat, erre azt mondta én bosszut álok rajta stb lényeg , most nem beszélünk, nem komunikálunk, csak néha emailezünk, én kedvezményezek, ö évek otta szerelmes egy srácba aki meg nem és sose lesz , holnap talizok vele mert folytatnám igazábol de nem tudom hogy mit mondja és mi legyen , barátot veszitetem egyedűl maradtam , tehetelen vagyok, azt mondják hagyam és majd idövel keresni fog ti Mitt tennétek ilyenkor ???



2019. nov. 1. 11:41
 1/1 anonim válasza:
100%
Szerintem ebben a helyzetben jobb lenne békén hagyni, hogy kicsit lenyugodjon. Ha szeretne Veled kibékülni, akkor keresni fog. Mindenesetre légy Vele türelmes és kedves!
2019. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!