Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen minőségűek a wishről...

Milyen minőségűek a wishről rendelt ékszerek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Nincs túl sok pénzem, de szeretnék minden családtagomnak minmél elöbb ajándékot szerezni karácsonyra, ígyhát regusztráltam wishre, aholt negeteg, 4,5,6száz ft-s gyönyörű ékszert találtam, és jó vélemények voltak a kommentszekcióban, de most eléggé tanácstalan vagyok, hogy megrendeljem e őket, mert nagyon sok negatívumot is hallottam.:(... Van valaki aki rendelt már ékszet wishről? Milyen?...

2019. nov. 2. 21:02
 1/5 anonim válasza:
100%
Én már rengeteget vásároltam ékszert és szerintem jó minőségűk!Nyugodtan rendelj,ha nem megfelelő írsz az ügyfélszolgálatnak és visszakapod az árát
2019. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen! :)
2019. nov. 13. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha bizsuról van szó, akkor az ugyanúgy gagyi ha a Wishről rendeled, mintha besétálnál egy H&M-be és onnan vennéd meg.

És nem az ára miatt mondom, hanem azért, mert ezek az ötvözetek általában mind rövid életűek, így kár őket legyártani, ha fél év múlva úgy is már csak szemétbe való lesz, annyira eloxidálódik.

Ha ónötvözetről vagy alumíniumról van szó, akkor nem áll fent ez a helyzet, mert azok nem oxidálódnak.

2019. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem... Köszi :)
2019. nov. 14. 22:31
 5/5 anonim válasza:
Rengeteg videó van a youtubeon, csekkold le, szörnyűek.
2019. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!