Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok írni ijesztő dolgokat,...

Tudtok írni ijesztő dolgokat, amiket álmodtatok?

Figyelt kérdés

Én is írok párat:

1:

Éppen olvastam éjszaka a gyakori kérdéseket (Ez is az álom része), valami ijesztő témáról, valamiért angolul. aztán azt hallottam, hogy az egyik kutya kint nyüszít, szóval kimentem. Ott volt veszetten, rámugrott, és feldöntött. És a mancsával nagyon erősen elkezdte nyomkodni a fejem. És akkor kimásztam a kapun, és annyit látok, hogy a kutya a mancsával kilyukasztotta a kaput. Aztán felébredtem.


2: Az iskolaebédlőben játszódott, hogy jött valami fura férfi, akinek csak én tudtam kimondani a nevét, és megdicsért. Aztán egyszer csak a házunk elé kerülök az unokatesóimmal (a szomszédaink), és elkezd esni az eső, és dörög, villámlik. Erre az egyik unokatesóm lányos sikollyal befutott a házukba (ez még nem az ijesztő rész, ez ink vicces). Én mentem volna be a házunkba, de vmi random kutya megtámadott. Aztán amikor sikerült kinyitnom az ajtót, indultam volna befele, de onnan egy szőrös kéz megfogta a csuklómat, és ott ébredtem fel.



2019. nov. 2. 23:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja amúgy ha jöttek válaszok, akkor írok többet
2019. nov. 2. 23:06
 2/5 anonim válasza:
En egyszer azt almodtam,h egy krumpliban uszok...Na az ijeszto volt,de am nem szoktam “rosszat almodni”
2019. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az semmi
2019. nov. 3. 23:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Félhetsz a kutyáktól!😂 Amúgy én csak olyat tudok amit a tesóm álmodott. Nem teljesen emlékszem hogy volt de itt van(kicsit brutál szóval készülj fel):


Egy emeletes házban volt a családdal és több ember is lakott ott. Valahonnan jött egy lila, sárga, kék színes tehén aminek sok keze volt, és az egyikben egy véres kés volt. Maga után húzta a földön véres, hasbaszúrt áldozatait és bejött a mi szobánkba/házunkba. A többi családtagot hasbaszúrta, és a tesóm felé kezdett menni. Épp hogy pár centire volt a hasától a kés és akkor ébredt fel.

És ilyenkor lehetett vagy 7-8 éves.

2020. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az igen. Amúgy nem félek a kutyáktól.
2020. máj. 3. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!