Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy 50 es derbi Senda-m,...

Van egy 50 es derbi Senda-m, ha kisseb fogaskereket teszek rá, menyni lessz a végsebessége?

Figyelt kérdés
Na Tehát most van rajta elöl 13-mas fogaskerék,hátul pedig 71-es,és igy a végsebessége 80.(lemértük ilyen appal),Szóval ha hátulra vennék rá egy 53-masat akkor mennyi lenne a végsebessége?Válaszokat előre köszi!

2019. nov. 3. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

nem sokkal több

lehet hogy kevesebbet fog pörögni, de anyira lecsökken az ereje hogy nem fogja bírni, szóval nem számíts 100 fölötti tempóra inkább 85 körüli lesz

2019. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivan?xd
2019. nov. 3. 20:13
 3/4 anonim válasza:
71-es lánckerék??? Én 65-nél nagyobbat sehol nem találtam. Amúgy kitudod szamolni. Mivel megadtad az első és hátsó lánckerék méreteit és a max sebességet ezekkel. A valtozzatásod után elvileg 105km lenne a vége. De mivel teljessen nem fogja bírni erőben ezt olyan 95-100 ra tippelnék.
2019. nov. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tényleg van 71-es :D. Nekem elől 13 háttúl 65 van. Végsebesség 75km. Ha a hátsót kicserélem 53-ra végsebesség 88km.
2019. nov. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!