Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kollégista vagyok, ez már a...

Kollégista vagyok, ez már a 2. évem. De nem érzem jól magam. A gimit viszont imádom, megtaláltam már a helyem? Többi lent

Figyelt kérdés

A szobában egyedül vagyok mert nagy a kolesz de kevesen vagyunk. És így osztottak el minket. Suli után ebédelek, aztán van 3 óra szilónk. De annak is vége van 7 körül. Utána viszont nincs társaságom. Semmi. Osztálytársaim évfolyamtársaim közül senki sem koleszos.


Igen,lehetne szobatársam is, ( 9.-ben volt, 4en voltunk egy szobában de katasztrófa volt, más suliba jártunk, különböző mennyiségű tanulnivalóval, míg nekem kellett 2-3 óra, addi nekik fél is elég volt)


Én inkább az a csendesebb fajta vagyok, szeretek olvasni,tanulni. Nem nagyon találok magamhoz hasonlókat itt. Inkább bulizósabbak vannak.


Gondolkodtam a suli váltáson is hogy ne legyek koleszos viszont az egyetemhez ezzel a sulival nagyobb esélyem van és amúgy is azt szeretem.


Sokat gondolkoztam ezeken és szerintem ha barátokat találnék akkor már jól érezném magam, csak azokkal az osztálytársakkal akik helyiek azokkal nem vagyunk valami jóban, akikkel meg igen szoros a barátságunk azok bő háromnegyed órányira laknak.


Ti mit tennétek? Van valami javaslatotok?



2019. nov. 3. 18:17
 1/1 anonim válasza:
Szerintem keress valami hobbit vagy sportot, ami érdekel! Járj el minél több helyre! Ott meg fogsz ismerni új embereket, és onnantól egyszerű lesz :)
2019. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!