Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » E-bayen mennyi idő után adhat...

E-bayen mennyi idő után adhat az eladó negatívat, ha alaki nem fizeti ki a liciten megnyert dolgot?

Figyelt kérdés

Holnap,és szerdán ha minden igaz ( felteszem azt) megnyerek 1-1 licitet,de egybe szeretném kifizetni a szállítás miatt akkor az eladón múlik mennyi idő múlva ír üzenetet, hogy fizessem ki az összeget?

Beütött a krahh, és kórházba kell mennem, ami lehet hogy a héten eltart, amit meg is írtam neki üzenetben.

Ha jövő héten tudok csak neki fizetni, attól ő még a héten adhat negatív értékelést nekem?


2019. nov. 3. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj az eladónak, hogy 1 hét múlva tudsz fizetni mert ez meg az történt. Ha nem írsz neki és válaszra se méltatod ha esetleg ír, hogy mikor fizetsz, akkor remélem is, hogy negatívat ad neked. Mialatt ide leírtad ezt a 4 sort, simán írhattál volna az eladónak is...
2019. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tanulj meg olvasni okostojás, mielőtt megnyilvánulsz írásban. Ott van a szövegemben,idézem "Meg is írtam neki üzenetben".

Biztos valami bukott szamár lehetsz, akit értő olvasásból jól meghúztak általánosban.

Gratulálok!

Jah,és főleg a bunkó stílusodhoz!!

2019. nov. 3. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha írtál neki, hogy egy hét múlva tudsz fizetni és egy hét múlva fizetsz is, akkor nagy valószínűséggel nem lesz baj. Bár ez nálam függne az összegtől is.
2019. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2300 Ft-ról van szó.
2019. nov. 3. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!