Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hy. Egy konyvben, hogy jelolje...

Hy. Egy konyvben, hogy jeloljem azt, ha a szereplo eppen almodik?

Figyelt kérdés
Marmint eppen "konyvet" irok, es szeretnek beletenni egy olyan jelenetet, ahol a lany almodik, viszont nem tudom, hogy jelolhetnem, hogy az olvaso ranojjon, hogy ez egy alom. Vagy pedig miutan felriadt az alombol, utana "meselje el", hogy mit almodott?

2019. nov. 3. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazd azt a megoldást, ami gyakran előfordul a filmekben: a főhőssel különös dolgok történnek, de a néző egészen addig nem tudja, hogy csak álom, míg a főhős fel nem riad.
2019. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez jo otlet, viszont a felriadasnal nem tudom, hogy mit irjak. "blabalabala, majd hirtelen felriadtam az ejszaka kozepen" pl.?
2019. nov. 3. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aha, de ha egy kicsit játszani akarsz az olvasóval, nem muszáj rögtön elárulni, hogy ez csak álom volt, legfeljebb sejtetni. Ő is agyaljon egy kicsit, nem kell mindent készen elé tenni. :)
2019. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dőlt betűvel szokták jelölni.
2019. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!