Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor indul valami eljárás?

Ilyenkor indul valami eljárás?

Figyelt kérdés
Sajnos átvertek a jófogáson,buta fejjel elutaltam a pénzt,tudom hogy nem lett volna szabad. Erre a hapsi lelépett nem érem el sehol. A pénzem 12.000 ft odalett. Be szeretnék menni a rendőrségre hogy kiderítsem ki ő. Feljelenteni egyenlőre nem akarom mert ha megtalálná a rendőrség és feltudnám keresni és rendezni akkor nem akarok továbbra is rendőrségre bíróságra járkálni. Ha bemegyek a rendőrségre és kérem hogy derítsék ki ki az és megvannak az adatai,innen kezdve indulna eljárás automatikusan az ügyben? Vagy csak ha én kérném? Természetesen ha megvan a tettes és nem fizeti vissza az összeget akkor feljelentem de addig várni akarok ezzel.
2019. nov. 4. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség csak akkor foglalkozik veled, ha feljelentést teszel, ha megtalálják eljárást is indítanak ellene, hacsak vissza nem vonod a feljelentést. Viszont ha mégsem kapod meg a pénzed nem fogod tudni újra feljelenteni.
2019. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De most még pont ezért nem akarom feljelenteni,csak megkerestetni a redőrséggel. Ha megtalálom és együttműködik akkor elfelejtjük egymást. Ha nem akkor feljelentem és lesz ami lesz.
2019. nov. 4. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Érted, amit #1 írt?
2019. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja :D de ő a feljelentést mondja hogy ha most megteszem es utána nem rendeződik akkor megegyszer nem jelenthetem fel.

Te érted?🤣 Amugy megtaláltam a hapsikámat,egy hétig nem áll lábra az biztos de pénzem meglett :)

2019. nov. 5. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!