Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Optikai tuning engedélyezett...

Optikai tuning engedélyezett (legális) Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok mint lökháritók,küszöb stb... Le lehet cserélni sportosabra "házilag" (azért irom h házilag mert a barátom apja szerelő és általa lenne ez az átalakítás.) köszönöm a válaszod!

2019. nov. 4. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Hat ha a baratod apja szerelo, neki biztosan tudnia kell mi legalis es mihez kell mubizonylat, ha at akarod alakitani...


Mellekszalon: nincs annal szanalmasabb, amikor a 68 loeros, 20 eves Stift tele van kendacsolva mindenfele muanyag sz8rral, amitol jobban nem megy, de legalabb mindenki tudja hogy boyracer ul benne...

2019. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nekem egy toyota selica gt-m van és szerintem elég jó autó h megérdemeljen egy kis átalakítást
2019. nov. 4. 22:15
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha már itt tartunk mennyibe lenne ezeket amit felsoroltam papiroztatni? Vagy ez is autó/márka és széria fuggő?
2019. nov. 4. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Selica? Az ám az autó...
2019. nov. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Selica, mi? Autoskartyad van neked vagy max taviranyitos autod, hogy a nevet se tudod leirni. Celicanak hivjak, oreg, ra van irva a hatuljara.
2019. nov. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Autokorekt barátom😂. Csak tudom milyen kocsim van, nem mindenki engedheti meg magának a zsigulit mint te. Amugy meg kössz a semmit
2019. nov. 5. 10:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Autocorrect, mi? :)


Amugy szivesen a 'semmit', az ugyesen feltett kerdesedre pont ennyire relevans valaszt lehet adni.


Aki a google-be sem kepes beirni, hogy pl. 'optikai tuning engedely', az megerdemli a tudatlansagot. De lasd kivel van dolgod: [link]

2019. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elvileg gyakori(kérdések) ennek az oldalnak a neve, úgyhogy enged meg h feltegyem a kérdésemet.ja és ha az elején be linkelsz valami szarságot máris nem egy inatkozó idiótának tekintelek akinek ennyi a dolga. De azert köszi blatom h kivel van dolgom 👌
2019. nov. 5. 21:21
 9/9 A kérdező kommentje:
És nezze el a helyesírást ő okossága
2019. nov. 5. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!