Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Interneten érdemes alifelnit...

Interneten érdemes alifelnit vásárolni?

Figyelt kérdés
Találtam pár oldalt, (külföldieket is) ahol sokkal olcsóbban lehet alufelnit vásárolni. Pl: AliExpress, Ebay, Wish ilyenek. Érdemes esetleg megpróbálni? Kipróbálta már valaki? Ha rizikós, akkor tudtok esetleg egy jó oldalt vagy üzletet ahol jó áron tudok venni?

2019. nov. 5. 09:31
 1/5 Mr.Q77 válasza:
Külföldről fölösleges rendelni (pláne Kínából) nagyobb tömegű/térfogatú terméket mert a szállítási költség nagyon magas lesz hiába volt kedvezőbb az ár ... Nem jók neked a magyar oldalak alufelnit rendelni?
2019. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem az lenne a lényeg, hogy ne horror áron legyen. Nem az számít, hogy külföldi vagy sem.
2019. nov. 5. 12:44
 3/5 Mr.Q77 válasza:

???


Sajnos még szöveget sem tudsz értelmezni már ne haragudj.


Azért NEM éri meg külföldről rendelni NAGY (térfogatú) és/vagy Nehéz dolgot (általánosságban) mert amennyivel esetleg olcsóbb maga a termék, postázási költség annál durvább lesz.


Magyarországon meg akár ingyen is kihozzák (bizonyos értékhatár felett)


kíváncsiság képen tudsz 1-2 linket dobi hogy milyen "nagyon olcsó" felnit találtál?

2019. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy mit akarsz mondani. A válaszod első fele jelentéktelen és haszontalan volt számomra azzal azért nem foglalkoztam. A második felével meg az a helyzet hogy semmi bajom a magyar oldalakkal, csak érdeklődtem volna, hogy van e valakinek tapasztalata a kérdésemmel kapcsolatban.
2019. nov. 6. 01:07
 5/5 Mr.Q77 válasza:

Így gyakorlati példák nélkül viszont senki sem fog neked értelmes választ adni.


Mivel véges számú alufelni márka/gyár létezik és ezek termékei mindenhol hasonlóan vannak beárazva, max belelehet futni akciókba/kifutó szériákba stb.


Ezért lenne jó tudni látni milyen szuperolcsó alufelnit találtál (Kínai/Indiai noname vackokat mellőzzük)


Egyébként miért lenne rizikósabb alufelnit venni online mint bármi mást? Ere felé halad a világ.


Rakd a kosaradba a kiválasztott "szuperolcsó" alufelnit inditsd el a rendelést és ki fogja írni a szállítási költséget, még mielőtt fizetnél/véglegesítenéd a rendelést és akkor látni fogod hogy megéri e rendelni online. Eu-n kívülről érkező négyértékű termékeknél (nem tudom fejből mi az értékhatár) vámmal is számolhatsz ... tehát + 1 rizikófaktor.

2019. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!