Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor ordibáltatok a legdurváb...

Mikor ordibáltatok a legdurvábban valakivel, és miért?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is szeretnék kérni :)

2019. nov. 5. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Apámmal mikor aznap már másodszor rúgott be és ott hempergett a konyhában a földön tökrészegen behugyozva. 40+F.
2019. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
54%
A férjemmel, amikor elkaptam a lányunktól a kalici virust. Próbáltam aludni 24 órás hányás hasmenés után, totál kipurcanva, és szólt, hogy menjek ki a kanapéra ne az ágyba hányjak be. Utólag vicces, akkor rosszul esett. 28/N
2019. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azzal, akit a legjobban szerettem. Nem vagyok rá büszke. Nem is értem, miért csináltam: elkeseredettségemben, tehetetlenségemben. Nagyon keserű bántani azt, akit szeretek. De nincs időgépem, nem tudok visszamenni és a bocsánat kérés és a kiengesztelés nem elég. A kapcsolat végleg tönkre ment. És lehet, nem a kiabálás miatt, lehet ez csak a jéghegy csúcsa volt... Így is úgy is a keserűség maradt utána.
2019. nov. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legutóbb mert idióta volt a felhívásom ellenére és veszélyeztette a macskám életét.


Korábban megboldogult apámmal mert már zakkant volt az agya és agresszív idióta volt aki ordítozott és fenyegetőzött.

35F

2019. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Miért érdekel? :D


Én nem emlékszem. Nem szoktam ordítani...

Pedig biztos volt

24/L

2020. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!