Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a boltból lopok 350 ft...

Ha a boltból lopok 350 ft értékben valamit, akkor lehet belőle valami utólag?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha elkapnak, persze.
2019. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Minimum kifizettetik, de szinte biztos, hogy kitiltanak a boltból - ha az egy lánc, akkor a lánc összes boltjából. Rosszabb esetben rendőrségi ügy lesz belőle, mivel kis összeg ezért valószínűleg pénzbírsággal megúszod, de többe fog fájni, mint szabályosan megvenni a terméket.
2019. nov. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát én egy (kicsi) kőbányait akartam ellopni (200valamennyivolt) azt elkapott a biztonsági őr, rám hívta a ketákat. Vagy 1 órát benn tartott a biztonsági szobába mire kiértek, azt majdnem be is vittek (lekérdeztek, és ha lett volna valami cink, már visznek is be) de így adtak egy 5000-re szabálysértési bírságot. Ezt egy csomó ideig nem tudtam kifizetni (és le se dolgoztam közmunkán) azt egy idő után jött a papír hogy átváltják 1 nap böri büntetésre. Az itteni jardok azt mondták hogy bevisznek reggel, azt estére kiengednek, de szüleim beparáztak azt mivel még akkor is megvolt a csekk, és ki lehetett fizetni, hát kifizették...
2019. nov. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Szegény szüleid, éghettek miattad. Én nem fizettem volna ki a helyükben, egy kis börtönlevegő megtanított volna a tisztességre és becsületre.
2019. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi nem történt belőle :)
2019. nov. 10. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, semmi nem lett belőle. Így van rendjén. Holnap egy drágább dolgot csórsz el sikeresen. Majd jönnek az egyre értékesebbek.

Aztán egy szép napon arra fogsz ébredni a cellában, hogy ha a néni nem jajveszékel, akkor nem kaptál volna életfogytot.

Evés közben jön meg az étvágy. Nem lesz megállásod, meglátod.

2019. nov. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Lopni csak nagyban érdemes."


Orbán viktor

2019. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!