Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kipróbáljam a füves cigit?

Kipróbáljam a füves cigit?

Figyelt kérdés
Érdekel h milyen,és h milyen mellékhatásai lesznek ha 1-et elszívok,kipróbálok? Rászokhatok 1-től? Milyen fajtái vannak,és azokra mi jellemző? Átlagosan mennyibe kerűl?
2008. nov. 17. 16:39
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
73%

szerintem ne

én is kipróbáltam de nagyon megbántam

nem olyan jó mint mondják nem lessz jobb hangulatod kedved max nagyon kicsi ideig utánna meg tök sz*r

2008. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
66%
Ne próbáld ki. Úgy általában tartsd magad távol mindenfajta kábítószertől. Ha erős vagy akkor egytől nem szoksz rá, ha kiderül hogy mégsem vagy erős és rászoksz, akkor mit csinálsz? Jobban jársz, ha hagyod a dolgot és ha a barátaid akarnak rábeszélni akkor őket is hagyd. Az egészséges élet többet ér mindenféle kivagyiságnál.
2008. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
75%
Ez a jobb hangulat a társaságtól függ. Ha olyanokkal próbálod ki, akikkel jóban vagy, el tudtok hülyülni, akkor jó. Amúgy tényleg nem nagy szám. Egytől biztosan nem fogsz rászokni.
2008. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
77%

Egytől tényleg nem. Egyébként sokkal kevésbé veszélyes mint a cigi vagy az alkohol. Ha nem cigizel akkor lehetnek olyan mellékhatásai mint a ciginek ( hányinger, rosszullét, fejfájás) egyébként nem, a hatása pedig nem durvább mintha jól berúgnál. És egy éjszaka alatt teljesen elmúlnak a hatások, de még 18 napig kimutatható vizeletből és vérből.


Kb. 3-400 ft egy cigibe való, de legtöbbször grammonként veszik és többen használják. Egy gramm kb. 2-3000 ft, ebből keveréstől függően kijön kb. 6-8 cigi. De legtöbbször többen szívnak egyet.


Rászokni rá lehet, de fizikai függőséget nem okoz, mint a nikotin vagy az alkohol.

2008. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
31%

Na figyelj.


Kérlek a saját érdekedben, ne halgass az elöttem szólókra, mert minden hülyeséget írkálnak, "hogyha erős vagy nem szoksz rá"..... meg hogy 1 grammból kijön 6-8 cigi.... na nó komment.


Grammja 2000-3000Ft, és max 2 cigit tudsz belőle tekerni. Nem okoz fizikai függőséget, ez azt jelenti, hogy bármennyit elszívsz, nem lesznek elvonási tüneteid, csak hiányozni fog......


3fajta létezik. Cannabis Sativa, Cannabis Indica és Cannabis Ruderalis.


Ezen a 3 fajtán belül, rengeteg féle van

-Shiva Sativa

-Big Buddha

-Early Misty

-California Orange

-Bubblegum

-Mango

-AK48


és még sokáig sorolhatnám.......


Próbáld ki. veszíteni nem veszítesz. csak nyerhetsz vele...

2008. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld, hülyébb már nem leszel....
2008. nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 Srapnel ***** válasza:
86%

Ne próbáld ki, igazából hosszú távon semmi előnyöd nem lesz tőle. Ne szokj rá a cigire sem, meg az alkoholt se fogyaszd mértéktelenül!


A fűvel az a baj, hogy több nagyságrenddel nagyobb az esélye, hogy akut pszichózist okoz, mint az alkohol (ciginél ilyenről nem tudok). Tehát idegileg és lelkileg stabil embereknek szabad egyáltalán kipróbálni is, mert felszínre hozhat rejtett pszichés problémákat, ahol nem is a fogyasztás utáni rossz kedvre gondolok, hanem pszichiátriai kórképek megjelenésére.

2008. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
31%
Szívjad csak nyugodtan nem kár érted.
2008. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
34%

Gyonyoru, a drogos csavo osztogatj a tanacsait, 19.08-as, ez miert nincs innen torolve?

Figyelj, ha egyet elszivsz, es jol fogod erezni magadat tole, akkor utana erre a drogra fogod koltei a penzedet? Tudod mit, szivj el egyet, es legyel drogos, ha ennyi eszed van, akkor sajnos nincs segitseg, felesleges is kerdezoskodni. Aztan egy pillanat alatt tedd tonkre az eletedet, nagyon okos gyerek vagy, gratulalok. Szegeny szuleid!

2008. dec. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
69%

Egytől nem lesz drogos, ez biztos, függőséget sem okoz. Ha akarod próbáld ki nyugodtan.


A sima cigire is rá lehet szokni de nem egy száltól, ráadásul az első pár szál még csak jól sem esik. Sok embert ismerek, aki kipróbálta egyszer aztán azt mondta, h soha többet. Én is kipróbáltam már, alkalmanként eltolok egyet, nincs abban semmi a fű veszélytelenebb mint az alkohol, inni még is gyakrabban szoktam.


Millió veszélyesebb dolog van, ami károsabb mint a fű és mégis legálisan hozzá lehet férni.

"Xanaxot kapsz receptre, de azt mondják a fű embert öl" DSP - Társadalomklinika

2008. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!