Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hamarosan sor kerül a gázkazán...

Hamarosan sor kerül a gázkazánunk beüzemelésére. Kb. mekkora összegre számítsunk, amit a szerelő kérni fog?

Figyelt kérdés

2019. nov. 7. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Valahol ezer és százezer között, vélhetőleg.

Innen a távolból ennél pontosabb becslés ennyi információ alapján nem lehetséges.

2019. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ariston kazán, megyén belül, 50 km-es körzetből fog érkezni a beüzemlő
2019. nov. 7. 12:07
 3/4 anonim válasza:
Nekem kiszállással, tokkal,vonóval 37000ft volt.Kb.40 km-ről jöttek.De ez már tavaly volt.Lehet,hogy idén sem olcsóbb.
2019. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

15 a kiszállás szerintem plusz az a tíz perc szüttyögés amire ráfogják hogy "karbantartás" meg "beüzemelés"...

A 30-40 reális. Ha nem garis a kazán és nem lakhatásihoz kell és nem vagytok $eggfa$zok a műszaki dolgokhoz akkor jobban jártok ha magatok csináljátok...

Pl nekem egy gépészmérnöki diplomám van. A FéG C24 és a V4 készülékek egyszerűek mint a faék...

2019. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!