Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan honlapokat...

Tudnátok olyan honlapokat küldeni ahol jól össze van szedve hogy hogyan lehet óramüt készíteni?

Figyelt kérdés
A régi felhúzhatós automaták és az órák müködése érdekelne. Hogy én is tudjak ilyeneket tervezni és csinálni. De nem találtam jó leírásokat hozzá.

2019. nov. 8. 09:22
 1/5 anonim válasza:
...szia miert akarsz olyat elkesziteni amit meg lehet olcson is szerezni? talan feltalalonak erzed magad es van idod es eszkozod a barkacsolashoz de alkatreszt nem tudnal csak keszen beszerezni az pedig modellek epitesevel kezdodik nem idomero szerkezettekkel de ha talalsz ilyen oldalt szolj nekem is...engem is erdekelnek az egyszerubb gepek mukodese es szerkezete pl egy szeker vagy hajo es a kozepkorban mar ismert targyak felepitese
2019. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem lehet mindent meg venni és tudok készíteni alkatrészeket.

Nem érzem magam feltalálónak de akarok ilyeneket csinálni.


Én nem hajót akarok építeni hanem akár egy olyan gépet ami a leleményes hugoban volt.

2019. nov. 8. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha veszel aliról egy 15 dolláros automata órát aztán az alapján tudsz csinálni sajátot is.
2019. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én nem csak órát akarok készíteni és nem lemásolni akarok valamit hanem meg tanulni hogy hogyan lehet ilyeneket készíteni.
2019. nov. 9. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta hogy masold le. Pár szétszedés összerakás után egy középsúlyos értelmifogyatékos csimpánz is megérti a működését.
2019. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!