Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Buktam az állást? Mit lehet...

Buktam az állást? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
November 4. voltam az interjún ahol mondták hogy fel vagyok véve, mindenben megegyeztünk, de a felmondási idő miatt december 16-al kezdhetnék (állami intézménynél dolgozom). Új szerződést még nem kaptam, azt mondták az első munkanap alatt intézik . De most pénteken kapott az új munkahelyem (ez is állami) egy levelet a miniszterelnöktől hogy senkit nem vehetnek fel a közszférába november 6-tól.

2019. nov. 9. 17:26
 1/8 A kérdező kommentje:
A felmondási kérvényt elindítottam, de a közös megegyezést még nem kaptam meg.
2019. nov. 9. 17:28
 2/8 anonim ***** válasza:
De téged már felvettek. Nove,ber 6-tól nem hirdethetnek, nem vehetnek fel embert. Te voltaképpen ha nem lenne felmondási idő, már ott dolgoznál
2019. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És akkor is ha nincs semmi papírom róla? Az igazgató, plusz egy tanu volt ott. A szerződésben december 16-tól lenne jogviszonyom. :( hétfőn érem el a leendő főnököm csak addig megesz az ideg.
2019. nov. 9. 17:48
 4/8 A kérdező kommentje:
*tanú
2019. nov. 9. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem fognak felvenni.

Volt ilyen már az idén.

Be volt ígérve pl az üresedett helyekre a felvétel, ahol komoly fennakadást okozott már a létszámhiány. Tudok olyanról, akinek már elő volt készítve a szerződése. Csak éppen egy nappal későbbre szólt, mint amikortól megint meghúzták a tiltó vonalat.

Ha egyszer kijelölnek egy dátumot, attól kezdve senki-sehova.

Ha nov. 5-re lett volna kezdésed, még befértél volna.

Remélem, nem esel két szék között a földre.

2019. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ilyenkor áthelyezéssel sem lehet?
2019. nov. 9. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Állami cég? Visszadátumozzák. Csak dumáld meg velük!
2019. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Állami igen. Remélem sikerül
2019. nov. 10. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!