Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Az illető eléggé gazdag (nem felvágásból mondom ) és igy mindent amit szeretne legyen az kis vagy nagy dolog megvette/megkapta már az élete során.... tudom hogy a karácsony a szeretet ünnepe meg hogy készitsek neki egy olyan dolgot amit kézzel készítettem de ő az ilyen dolgokat nem szereti...

Én mindig megkérdezem tőle hogy mit szeretne de azt mondta nem kell neki semmi... eddig sütit sütöttem neki bár igaz hogy mindig orul neki de valami ujjat is ki kéne találnom főleg ugy hogy elég sok mindenben segített nekem



2019. nov. 9. 19:26
 1/3 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Névre szóló ital. Kézműves édesség díszdobozban.
2019. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kései Sirató ***** válasza:

Színházjegyet vegyél és menjetek el együtt, szóval 2 jegyet vegyél és az egyiket add oda, nekem ez nagyon bejött, persze ehhez tudnod kell, mi az a darab , amit imádna, de koncertjegy is ugyanilyen jó ötlet lehet.

Másrészt ahogyan előttem is írták, a névre szóló dolgok jól esnek, így az is jó opció.

Olvasni nem szeret? Pl egy könyv nem jöhet szóba?

2019. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat a könyv,szinházjegy elég jo ötlet!
2019. nov. 13. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!