Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Békéscsabán a Tesco-nál lévő foxpost az pontosan merre található?

Elvileg van Békéscsabán a tesco-ban is foxpost automata de én nem találtam, igaz nem csomagot feladni voltam arra csak vásárolni,viszont érdekelne merre található ha esetleg csomagot akarnék feladni jó lenne tudni merre van.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Tesco, csomag, automata

nov. 10. 00:51  Privát üzenet  

A válasz
belapus nevű felhasználó válasza:

A Foxpost oldalán a következő információ olvasható:

"Az automata a kassza sor legvégén bal oldalon, a Patika Plusz mellett található."

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 10. 08:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyibe kerül Békéscsabán a tesco gazdaságos energiaital?
A Tesco-ban (Békéscsabán) és/vagy a Müller-ben elfogadják a beiskolázási Posta paletta utalványt?
Békéscsabán a vasútállomástól melyik helyijárattal juthatok ki a nagy Tesco-hoz?
Hol tudok font érmét átváltani békéscsabán? Tesco és centerbe már probáltam
Valaki nemtudja, hogy milyen rádió csatorna szól Békéscsabán a Stop shopnál?
Békéscsabán a vezetői kresz vizsga központ holt található azt tudom hogy a tesco-mellet csak milyen út? és hány szám

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!