Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megrendelhetem az egyik...

Megrendelhetem az egyik hangszert erről az oldalról, Hiteles?

Figyelt kérdés
Yamaha gitár. nekem fura, hogy ilyen olcsora le van arazva)(kb 89k-ról 7k-re), a másik meg higy nem lehet utánvéttel fizetni. Becsaphatnak? [link]

2019. nov. 11. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutna megrendelni, főleg úgy, hogy előre kell utalni a pénzt.
2019. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez ég, kamu honlap.

Sem egy cégnév nincs feltüntetve, sem az, hogy egyáltalán melyik országban vannak.


Ha van felesleges pénzed, rendelj nyugodtan, de kapni semmit nem fogsz.

2019. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor kell még leírni, elmondani, hogy ami ennyire hihetetlenül olcsó az kamu? Átverés! Becsapás!

Józan paraszti ész messze elkerül, ugye?

Megnézted, mit lehet megtudni a "webshop" üzemeltetőjéről? Na? Na?

2019. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
A bankkártyás fizetés biztonságos, ha nem kapod meg, chargebacket tudsz kérni. Más kérdés, hogy mit fogsz kapni. Valószínűleg nem olyan minőségűt amire számítasz.
2019. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És majd megkéri a csalókat, hogy felejtsék el a megadott kártyaadatokat, ugye? Lécci-lécci.
2019. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, bankkártya adatokat akarnak lopni. Ebből a sorból egyértelmű: "Should You Be Experiencing Problems With Your Credit Card Payment, We Recommend That You Either Fax Through Your Order And Credit Card Information To Us Via Email Or Live Chat"
2019. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Igen kicsit naiv vagyok, de attólmég nem kell durvábban fogalmazni. :) Azért jöttem ide, hogy segítsenek az emberek, nem azért, hogy szidják a józan paraszti eszem. Végül is ezert van ez az oldal.
2019. nov. 11. 18:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Szóval azt kitárgyaltátok, hogy az oldal kamu, akkor egy mondat a fizetésről. Ma már szinte mindent úgy vásárolsz a neten, hogy előre, bankkártyával fizetsz. Nyilván a tranzakció előtt érdemes tájékozódni.


Ha gitárt vennél, facebook-on lépj be a legnagyobb létszámú gitáros csoportba és kérj segítséget. Nyugi! Mindenki segíteni akar, szóval lesz tanács bőven. Talán még veszel is valamit sokkal olcsóbban, mintha gyáriújonnan rendelnéd.


Javaslom még a zenészek első számú hirdetési oldalát megnézni: [link]


Vannak jó leárazások, amint mostanában lehet is látni. Mezzoforte tart nagyon komoly akciós kiárusítást.


Külföldi kereskedők közül, ami megbízható: Muziker, Thomann, Kytary. Én mindent a Muzikertől rendelek, töbnyira legolcsóbb és 2 nap alatt itt van a cucc.



Itt vannak a linkek: [link]


[link]


[link]

2019. nov. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik legjobban erről az oldalról hogy odaírják:

Teljesítmény wattban: 180 watt

Vágás: 4/4

Teljesítmény: 60 watt


Most akkor hány watt ez az akusztikus gitár? :-D

2019. nov. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%

Nem "kicsit naív" vagy, ha ezt elhitted, hanem konkrétan egy kretén.

Az a típus, aki 20 ezerért veszi meg a legújabb iPhone-t újonnan, aztán csodálkozik, hogy egy doboz követ kap a csomagban.

2019. nov. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!