Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem fejlődik tovább az...

Miért nem fejlődik tovább az izomzatom?

Figyelt kérdés
180cm, 17 éves és 70kg vagyok. 2 éve edzek rendszeresen(heti 5-6 alkalommal kb. másfél órát)konditeremben és mostanában azt veszem észre, hogy nem nőnek sehová az izmaim. Bőségesen eszem normális, főtt kajákat, ennek ellenére lassan fél éve nem jön rám kiló. A gyakorlatokat szabályosan hajtom végre, "ahogyan a nagykönyvben meg van írva". Sok ismétlésszámmal és kis súllyal edzem. Szinte minden edzés után van izomlázam, ezek szerint annyira mégsem csinálhatom rosszul.
2019. nov. 11. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen a genetikád, te nem leszel kigyúrt.
2019. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Válts edzés módszert, nagyobb súly kevesebb ismétléssel.
2019. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az elején volt már nagyobb súly, kevesebb ismétlés, de valahogyan ez nem hozott eredményt, utána váltottam a kisebb súlyra és több ismétlésre. Itt már jobban fejlődtem és komoly izomlázam is volt, van. De azért 2 év becsületes edzés után többet várna az ember azon túl, hogy csak ne legyen ciki a teste, nem? Eddigre már azt gondoltam, hogy leszek 75-80kg és rendesen izmos.
2019. nov. 11. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj ki más gyakorlatokat vagy kezdj el tömegelni.


2 év egyébként nem olyan hosszú idő, de a genetika is nagyon befolyásoló tényező.

2019. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az meglehet, hogy annyira nem hosszú, de sok velem egykorú srác már 1 év alatt is komolyabb formában van, mint én.
2019. nov. 12. 07:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az edzés terved?
2019. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Héfőn bicepsz-tricepsz, Kedden mell, Szerdán hát, Csütörtökön váll és Pénteken láb edzésem van. Minden gyakorlatból 4-5 sorozatot és 20 ismétlést végzem.
2019. nov. 12. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!