Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megragasztottam az eltört...

Ha megragasztottam az eltört keretet vissza lehet vinni?

Figyelt kérdés

Optic Worldben vettem egy Guess keretet, ami két éven belül eltört. Két év gari van rá, visszavittem. Nem cserélték, mert biztos egy kézzel vettem le, azért tört el. Volt még egy keret nekik az országban valahol, azt Pestre hozattam, megvettem. Tegnap este ez is eltört, ugyanaz az oldal, ugyanott, egy éves ez a keret.

Ma reggel megragasztottam, mert hordanom kell valamit amíg újat készíttetek, de fogyasztóvédelmileg megragasztva visszavihetem? A régi keret is megvan, azt is visszavinném és megmutatnám, hogy ugyanott tört el.



2019. nov. 12. 23:43
 1/5 anonim válasza:
100%
Mindenképpen vidd vissza, mutasd meg, hogy ugyanott tört el az új is, valamit biztos felajánlanak, ha mást nem is, legalább kedvezményt másik keretből... Valamit hordanod kell.
2019. nov. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel megragasztottad, valószínűleg így jártál, nem fognak semmit csinálni. De egy próbát azért megér.
2019. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam. Csak a barátnőm szerint ha már megragasztottam felejtsem el, hogy visszaveszik vagy cserélik.
2019. nov. 13. 00:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor cserélnék, ha

- a törés gyártási hiba;

- és rendeltetésszerű használat ellenére tört el.

Mivel nehezen megállapítható egy törés oka, keletkezésének ideje, alapvetően a garancia megszűnését jelenti.

Nem garis hiba, ha egy termék gyenge, alulméretezett stb.

2019. nov. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem veszek többet Guess keretet, az tuti.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2019. nov. 13. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!