Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni, ha egy 19...

Mit lehet csinálni, ha egy 19 éves egészséges srác nem megy dolgozni csak otthon ül több hónapja és játszik a gépen?

Figyelt kérdés

2019. nov. 13. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lemondani a netet. Ha kell neki fizesse.
2019. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kikapcsolni a netet. Utána ultimátumot adni neki.

Vagy elmegy tanulni, vagy elmegy dolgozni. Ha egyik sem, akkor kap X hónapot, és költözhet. Ingyenélő senkinek nem kell.

2019. nov. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Net és áram kilövése.

Ha arcoskodik, akkor csomagolni neki és beadni katonai vagy rendőrségi suliba!

2019. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Ha arcoskodik, akkor csomagolni neki és beadni katonai vagy rendőrségi suliba!"


Utolsó: magadtól találsz ki ilyen ostobaságokat???? EGy nagykorú valakit hogy lehetne "beadni" bárhová is, ha nem akarja?????

2019. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyi ételt adni neki és annyi fűtést biztosítani, amennyiért megdolgozott.

Persze, tudatni vele, mi miért van.

2019. nov. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Beszélgetni kell vele. Lehet, hogy beteg, szoc fóbiás, vagy ilyesmi. Ha segítség kell neki, akkor segíteni.
2019. nov. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4.-re.


Egyszerűen!


Vagy bevonul, vagy megy az utcára!

2019. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg kell kell neki mondani kidobjátok ha nem dolgozik. Igaz ez kegyetlenül hangzik de más nem fog segíteni. Esetleg adni még neki esélyt hogy tanuljon. Pl munkaügyi központban is lehet tanulni, pénzt is kap érte. Ha semmit nem akar akkor viszont ki kell rakni tényleg.
2019. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért nem tanul még? Az infó kevés. Sportol? Mondtátok neki h dolgozzon?

Amúgy meg miből is veszi a holmijait? Pénzt kap tőletek? Csináljátok azt mint a kormány a cigányokkal: A fizetése 10 százalékát kapja januártól csak költőpénznek tőletek. A nulla tíz százaléka pont nulla... Így el kell mennie dolgozni.

2019. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam és valószínűleg Szoc fobias voltam de anyámék elküldtek segédmunkásnak... Utána meg kerestem valamit amit tanulhatok. Szerintem pszichológushoz menjetek el mert ez a beleeroltetes elég szörnyű volt nekem is... Az egyensúlyt kell megtalálni. Attól hogy sokat játszik meg lehet mellette mást is. Anno hőskoromban volt hogy egész nap kockultam és csak kajálni még aludni mentem el a gép elől. Azóta már egyedül élek a családommal... :)
2020. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!