Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erdélyi vagyok, és a Budapesti...

Erdélyi vagyok, és a Budapesti Rendőrakadémián szeretnék tovább tanulni, azt hiszem Nemzeti Közszolgálati Egyetem rendészet szak a rendes neve, de mivel más ország, ezért nem vagyok tisztában milyen érettségi kell?

Figyelt kérdés
Erdélyben lakom, álmom, hogy rendőr legyek, vagy ezen a téren tauljak tovább. Sajnos Romániában a magyaroknak nincs esélyük Bukarestben az egyetemen,ha van is csak nagyon kevés. 11es osztályos vagyok, és tanáraim nincsenek tisztában, hogy miképp lehet bejutni. Azt is szeretném tudni a felvételin, miket kérnék, tudom, hogy a sportra nagy hangsúlyt fektetnek, de ezen kívül. Előre is köszönöm, annak aki segít, és értelmes választ ad.

2019. nov. 13. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Megszűnt a rendőrök képzése. Ma már csak traffipaxkezelő betanított munkásokat tanítanak.
2019. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenekelőtt magyar állampolgár kell, hogy legyél az biztos. Ezt olvasd el, hátha segít. Hogy ott elfogadják-e, mik a követelmények azt tőlük kellene megkérdezned.

[link]

2019. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!