Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti melyik embert kedvelitek...

Ti melyik embert kedvelitek jobban a prűd vagy a szabadelvű?

Figyelt kérdés

2019. nov. 15. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szabadelvű.
2019. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Kettő közti arany középút.
2019. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Khmmm... mi a kettő közötti arany középút?

Néha prűd, néha szabad?

Vagy pl. az orrát megmutatja, de a fülét már nem?

(Tehát kendőt vesz fel, nem burkát.)


Vagy pontosan micsoda?


Gyanús, hogy aki ezt írta, az prűd.

2019. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az arany középút nem azt jelenti, hogy váltogatja a nézeteit :) Ha már öltözködést hoztál példának: az arany középút félúton van a burka meg a "seggem vájata is kilátszik a gatyából" között (bár alapvetően másokon egyikkel sincs bajom, csak nekem ne kelljen hordani egyiket se). Arany középút az, amikor a prűdek azért neveznek szabadelvűnek, mert nem vagyok vallásos, nincs bajom az abortusszal/melegekkel/nyitott házasságban élőkel stb., a szabadelvűek meg azért neveznek prűdnek, mert nem nagyon iszom alkoholt, konzervatívan öltözködöm, harmincasként eddig összesen két párkapcsolatom volt, és nem szeretném "kiélni magam". (Általában bóknak veszem mindkettőt, bármelyik oldal mondja.)
2019. nov. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez így hasznos a mai társadalomban, rendben is van.

De más vidékeken máshogy van a dolog. Afrikában pl. meztelenül jártak - az lett volna a furcsa, ha felvennél valami ruhát. Ékszert viseltek leginkább.


Úgyhogy a körülményektől is függ.

2019. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Szabadelvű. Sokkal elfogadóbb. Ha nem is fogad el valami "újat", megpróbálja, vagy csak nem érdekli. De nem fogja leszólni.


Szerintem rugalmasabbak és könnyebben alkalmazkodnak, mint a prűdek.

2019. dec. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Prűd.
2020. dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen mindegy, hogy ki hogyan él, csak azt tartom fontosnak, hogy rám ne kényszerítse senki a maga világnézetét. Ha valaki nem tud engem úgy elfogadni, ahogyan vagyok, akkor kerüljön el nagy ívben.
2022. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!