Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj ha en fiu vagyok de...

NovaSenpai kérdése:

Az baj ha en fiu vagyok de nem szeretem a shoujo ait meg a hentai? Inkabb a Yaoi es a Shounen ai animekre vagyom ez miért van? Köszi a valaszokat kerlek rendes valaszt irjatok mert ez nekem valamiért fura |

Figyelt kérdés
Anime,fontos,én,kerdesek,yaoi,shounen ai

2019. nov. 15. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, ha ezeket a szarokat nézed. Hány éves vagy, tíz?
2019. nov. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2019. nov. 16. 06:43
 3/10 anonim válasza:
8%
Mert látens βuz1 vagy
2019. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nem baj, olyan animét nézel, amilyent szeretnél. Ne érdekeljen mások véleménye.
2019. nov. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2019. nov. 17. 02:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mért lenne baj senkinek nem ártasz vele. Egyébként meg ne foglalkozz mások véleményével.


Bár azt megjegyezném hogy a Yaoi egy Hentai fajta.

Bár mindegy.

2019. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem baj, de érdemes elgondolkoznod, hogy miért. Mármint ha ez érdekel akkor valószínűleg meleg vagy (ami egyáltalán nem baj^^)
2020. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem baj. És ettől nem leszel meleg sem.

Ja és első válaszoló szerintem beteg ha szerinted mondjuk a Tokyo Ghoul gyerekeknek való. Voltál orvosnál?

2020. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj. Fiúk is szerethetik a yaoit és shonen ait. Nyugodtan vállald fel.

Az, hogy nem szereted a lányos változatát...hát, nem szereted. Kész, ilyen az ízlésed.


Pl. én lány vagyok, mégis szeretem az akciókkal teli animéket és nem szeretem a nagyon nyálas romantikusokat. Barátnőm kedvenc műfaja pedig a horror... Ez sztem ugyanaz, mint ami veled van.

Ne mérd magad az átlaghoz ^^

2020. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a Fudanshi Koukou Seikatsu-t. XD

Am attól még egyáltalán nem leszel meleg, hogy szereted a yaoit. És hidd el, sok srác van még így, és ebben semmi féle defekted nincs (már ha a yaoi úgy alapból nem számít annak... XD). Viszont az előzőekhez szólva, más dolog magadban elfogadni és nyíltan felvállalni... Szóval én azért a helyedben vigyáznék hogy kinek mondom el, mert elég egy rossz haver, és csúnyán megütheted a bokádat...

2020. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!