Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy ilyen...

Mit tennél, ha egy ilyen szinten szellemileg beteg nővel vagy férfival találkoznál?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy ő kezdi, te itt mit tennél?

És pl ezek után elő vesz egy konyhakést, és azzal fenyeget meg:

Felvágom az ered! Öltem már embert, és te leszel a következő aki elvérzik! Majd vigyorog és nevet. Ettől engem kiráz a hideg.



2019. nov. 16. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem találkoznék többet vele.
2019. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért raktam ki ezt a kérdést, mert volt ilyen találkozóm egy nővel. Nem most volt, de bennem megmaradt.
2019. nov. 16. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég valószínűnek tartom, hogy ijedtségemben mondjuk széttörnék egy széket a hátán a kést magamhoz venném, hogy ne szúrjon hátba amíg távozok, vagy ha utánam jön egy másikkal ne csak az én vérem folyjon...

Eddig egyszer fenyegettek meg életveszélyesen, arra hasonlóan reagáltam, nem azért mert olyan kemény vagyok, épp ellenkezőleg megijedtem, láttam gyerekként erőszakos dolgokat és ha valaki azt mondja megöl, azt komolyan veszem.

2019. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Ez van általában, ha tükörbe nézek.
2019. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Komplikáltabb, mert ők hajlamosak fenyegetőzni, hogy, "ha elhagysz, kárt teszek magamban / benned", amit a modoruk miatt komolyan is vesz az ember. Viszont igyekeznék ott hagyni mindenképp.
2019. dec. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Addig tartana a találkozó.
2020. nov. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!