Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni ha...

Mit szoktatok csinálni ha nagyon szomorúak vagytok?

Figyelt kérdés

Írjatok tippeket, mi az ami felvidit benneteket?

Köszönöm 😊



2019. nov. 18. 15:15
 1/9 anonim válasza:
80%
Nekem a nehéz időkben mindig az edzés és az írás volt a mentsváram. Az edzés alatt mindig kikerül a világ zaja, csak a zene van és az erőm, amit érezhetek és amitől lelkileg is erősebbnek érzem magam. Az írás pedig mindig egy új világot teremt körém, ahol bárki lehet körülöttem, bárki lehetek és bárhol lehetek. Jó néha ebbe a világba menekülni, mikor az itteniben kicsit összeomlik minden... :)
2019. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Zenét hallgatok, szomorú zenéket. Az a baj, ha szomorú vagyok, vagy valaki megbánt. Nehéz magamat boldoggá tenni.

Nézz esetleg filmet, sétálj egyet. Élvezd a jó időt, persze ha az van nálatok is. Itt most süt a nap.

2019. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy túra vagy hosszú séta a természetben, zenével a fülemben, nagyon sokat szokott ilyenkor segíteni.
2019. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ami jó hatással van rám ha rossz kedvem van.

1. Séta.

2. Olvasás

3. Könnyű online játék.

4. Súlyzózás

2019. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
81%
Első vagyok: amúgy meg bőgd ki magad tisztességesen, ha úgy érzed, aztán mikor eljutsz arra a pontra, hogy elfogynak a könnyeid, kicsit megkönnyebbülten és tisztább fejjel el tudod jobban dönteni, hogy hogyan tovább. Ha magadban tartod, szerintem csak rosszabb lesz.
2019. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
F1 2015, PUBG, BF5, War Thunder
2019. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nálam inkább úgy mondható, hogy ha nagyon magányosnak érzem magam.


Akkor elmegyek úszni.

Vagy vásárolgatni. :)

2019. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem amúgy a kérdező lány. Az is számít. Teljesen más vidít fel egy lányt, mint egy fiút.
2019. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szex...


Felvidítsalak? :) Már ha csaj vagy :)



Amúgy meg a macskám mindig felvidít. Neked is kell egy macska.

2019. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!